Laptop domowy :) - do 2500 zł

Planuję zakup laptopa do 2500 zł traktowanego jako drugi komputer domowy, ponieważ nie mam już miejsca na kolejnego “blaszaka”, a ten zasadniczy muszę dzielić z córką . Proszę więc o poradę .

  1. Użytkowanie wybitnie w domu (baterie do pracy out nie muszą być wybitne ).

  2. Dysk nie duży - podręczny.

  3. Wymagania:

  • obsługa internetu

  • oglądanie filmów dvix ( dobry i duży ekran pow. 15 cali - miło widziany )

  • obróbka zdjęć

  • obsługa “starych gier” typu: Warcraft III

Ważne: dobrze byłoby by udźwignął choćby na słabych parametrach przyszłościową grę : DIABLO III

  • dobre materiały i wykonanie - by parę lat posłużył…

Przeglądając fora wyszperałem 2 dobrze opisywane Lenovo IdeaPad Y530 i DELL 1555… ale te w wyższych parametrach są nader drogie.

Dlatego poradźcie w co lepiej zainwestować: w lepszy procesor np. Cure2Duo P7350 a słabszą kartę graficzną ( ciekaw jestem czy Geforce 9300MGS obsłuży ww oczekiwania ) czy też lepszą grafę np. ATI HD4570 lub GeF 9600 a “słabszy” czyli standardowy na rynku procek T4200.

Ewentualnie podajcie swoje typy…

witam -ja posiadam SAMSUNG R509-

dołożyłem 2 Gb ramu teraz ma :

intel Pentium T 3200 dual core 2x2Ghz (1 MB cache)

grafika intel do 1 Gb z ramu,normalnie 256MB (przydzielasz w biosie)

4Gb ram

dysk 160 Gb

ekran 15,4 cala błyszcząca powłoka(super)

nie narzekam na nic ,śmiga az miło GORĄCO POLECAM -cena około 1800 zł są też wyższe modele i lepsze niewiele drozsze

ps.sprzedają z vistą ale przejść na XP ZERO PROBLEMÓW ,WSZYSTKO JEST NA STRONIE SAMSUNGA-POZDRAWIAM :smiley:

jak by co pisz GG 4338505

podaj mi choć jeden model który nie obsługuje internetu z obecnie produkowanych :stuck_out_tongue: