Laptop f5sr-AP002C i głośna praca wentylatora

Witam otóż kupiłem dziś laptopa tak jak w temacie Asusa F5SR-AP002C i cały czas nawet jak nic nierobie wiatraki strasznie głośno pracuja zużycie procka jest zerowe a one cały czas pracują wogóle się niewyłączaja czy mogę isć z tym do sklepu czy to jakaś wada ??. Sciagłem program speedfan i sytuacja się niezmienia core0 ma temperature okolo 52C a core1 temperature okolo 52C tak samo, czy to jest normalne ?

Przede wszystkim popełniłeś błąd stawiając na tę markę. Ten model tak ma. Na pocieszenie mogę powiedzieć że w modelu F5R (CeleronM, chipset ATI) też na początku tak było. Później zrobił się dużo cichszy.

Ja bym na twoim miejscu poszedł do sklepu i powiedział że chce wymienić na inny sprzęt (innej marki).

Ahh a czy może ktoś wie bo ja go kupiłem z dofinansowania na niepełnosprawność jestem niepełnosprawny i wszystko juz jest podpisane :confused: I czy można go wymienić teraz ? Bo oni już wzięli tą fakturę ze sklepu itp. Myślałem że Asus to dobra firma jednak teraz pojawił się taki laptop w tym sklepie http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=32327 parametry te same są. Proszę o pomoc !

Zadzwoń do pefronu i się dowiedz. Tylko jak wzięli oryginał faktury to nie masz dowodu zakupu. Z tą Toshibą nie miałem do czynienia więc nie wiem jak tak naprawdę sprzęt się sprawuje. Może zajżyj tu notebookcheck.pl. Znajdziesz tam opisy, czasami nawet potrafią spojrzeć krytycznie. Co prawda ja w moim asusie f3sc znalazłem dużo niedociągnięć. Pomijam to że u 2 moich znajomych popękała obudowa po 7 miesiącach.