Laptop Fujitsu i nagłe zawieszanie się klawiatury i myszki

Witam

Mam taki problem a mianowicie nie to żadnego określonego schematu działania kiedy to się stanie itp… po pewnym czasie pracy z moim laptopem nagle myszka(touchpad) i klawiatura przestaje działać działają te przyciski funkcyjne i wyłączania laptopa przycisk działa a klawiatura mysz zero… zauważyłem, że dzieje się tak (teraz) podczas używania gadu gadu wersji beta 8.0 natomiast mam tak też podczas używania winampa gdy te dwa programy są wyłączone to raczej działa wszystko. Dodam, że na ekranie nic się nie wiesza tzn. reklamy w przeglądarce działają czy film odtwarzany itp… a jedyne co pomaga to wyłączenie laptopa z sieci lub przytrzymanie powera.

Jaki masz system ? Niektórzy uważają że vista to badziewie ale mi się podoba diagnostyka sprzętu łatwo dostępna w panelu sterowania, może CI pomoże pod warunkiem że masz Viste. A może nie chcący właśnie blokujesz kompa kombinacją z klawiszem funkcyjnym?

mam xp +sp2 oczywiście oryginał, blokuje kompa ?? raczej nie nie wydaje mi się aby to był powód raczej jakiś konflikt programó lub cś takiego nie mam zielonego pojęcia

Sprawdź, czy będzie tak się dziać po odinstalowaniu sterowników TouchPada. Kiedyś widziałem, że coś takiego się działo przy tych sterownikach (Synaptics).

Niestety, jeżeli będą to sterowniki to jedyną radą na ten fakt jest spróbowanie innej wersji lub całkowita z nich rezygnacja.

Widziałem już podobny problem, był on ściśle związany z aplikacjami, które w swym działaniu używały biblioteki do obsługi gestów myszy.

po odinstalowaniu sterowników nie zmieniło się touchpad działa teraz na systemowych sterach i jak do tej pory raz się zawiesił już jutro zobaczymy co dalej