Laptop-głośniki 5.1? średnio 10 h dziennie czy nie zatrę go?

Cześć Wszystkim

Mam pewne dwa pytania:

  1. Czy kupując laptopa będę mógł podłączyć pod jego kartę dźwiękową głośniki 5.1 ??

  2. Czy siedząc przed laptopem dziennie średnio po 10 - 15 godzin nie zatarł bym go? tzn mam na myśli czy bym go nie przegrzał, nie po psuł tym sposobem… i czy mógłbym go zostawiać włączonego na noc żeby na przykład ściągał coś z internetu przez nockę…?

Bo ja ogólnie przed komputerem spędzam dużo czasu… i się zastanawiam nad laptopem… bo laptop taki mały jest i nie wiem ile by wytrzymał, jaki czas może działać bez przerwy coś w tym stylu…

Mało gram, a jak gram to w starsze gry typu Gta San Andreas… więc komputer mój ogólnie tylko wykorzystuje do takich programów jak: Mozilla (internet), Foobar2000 (muzyka), Konnekt (gg), Sub-Edit (filmy).

Pozdrawiam.

  1. zależy od podłączenia owych głośników, przydatne są zewnętrzne dekodery np. doby digital.

  2. nie zatrzesz, mój lap chodzi codzienne a czasem nawet po 2-3 dni bez przerwy :P.

1- Zgadzam się,

2- To już od firmy jaką weźmie jednak zależy … taka jest prawda :slight_smile:

przyjmuję zawsze, że każdy chce kupić jak najlepiej i solidniej :P.

No to nieźle :wink: czyli bez obaw nie zatrę :smiley:

a jakie to są potrzebne te dekodery dolby digital? :stuck_out_tongue:

marki HP, TOSHIBA, ASUS, ACER - tylko te marki jakoś wydają mi się sprawdzone i chyba dobre co nie? zwłaszcza Toshiba :slight_smile:

dell, sony vaio,hp/comapq, toshiba - dobre marki,

głośniki z dekoderem np.

http://allegro.pl/item312296832_logitec … _24_m.html

troszkę drogie :stuck_out_tongue:

@josiok

ACER -be

Do tego co technik wymienił trzeba asusa i msi dodać jako kategorię: “możliwie wysoka jakość z ograniczonymi kosztami samej marki :]”.

MSI nie należy do bardzo dobrej marki ;]

Asus owszem.

troszkę drogie te głośniczki z tym dekoderem chyba najdroższe :stuck_out_tongue:

ale dzięki dzięki za propozycję, jest coś tańszego? :smiley:

moje głośniki 5.1 znajdują się w opisie i chyba nie posiadają tego dekodera…