Laptop Hasee z marketu,zna ktoś?

Ostatnio w Biedronce leżało coś takiego,nie zawracałbym sobie głowy gdyby nie to,że wyglądał całkiem przyjemnie a parametry miał mniej więcej takie jak najtańsze acery extensa,jakiś celeronek,512 ram,bez OS,chyba matryca mniejsza,13 cali,cena 1kzł,znalazłem w necie,że to jakaś chińszczyzna,ale legalna.

Wie może ktos jak z jakością tego stworzenia?

ps.przed chwilą znalazłem tą firmę na ceneo ale z jakimiś full wypasami,może to jakaś duża firma?

w Biedronce raczej się nie kupuje sprzętu elektronicznego, jedyne co można kupić w Biedronce z zakresu elektronicznego to…

Baterie :slight_smile:

Ja na sprzęt elektroniczny w Biedronce nawet nie chce patrzyć.Tak samo rowery lub skutery,nie wiem po co oni to sprzedają przecież to jest spożywczy sklep a nie Spożywczo-Elektroniczny :stuck_out_tongue:

i nawet okiem byście nie rzucili?,przyznajcie się :smiley:

Ja się przyznaję.

pedrodelarosa ,

zobaczyłeś, ok

ale NIE KUPUJ!!!

nie warto, no i ta firma, wow :slight_smile:

kolejne głupie komentarze. w biedronce jest wiele firmowego sprzętu w korzystne cenie. a co do baterii :-))) to też są to baterie firmowe których nigdzie za taką cenę nie kupisz.

a co tej firmy to raczej pierwszy raz słyszę ale gdzieś mi się obiło o uszy że właśnie miała biedronka wypuszczać jakieś laptopy w tej cenie. a czy dobre to ciężko powiedzieć ale nie dlatego że z biedronki tylko dlatego że dopiero się pojawiają i nie są zbyt popularne jeszcze. a właściwie nie znane. a znasz ich konkretną konfigurację bo chyba grafikę mają jakąś dziwną??? jakieś wejścia nagrywarkę mają dvd??? a nie przypadkiem combo??? bo nie zwróciłem dokładnie uwagi na te laptopy

w jednym ze sklepów internetowych piszą,że to drugi co do wielkości chiński producent,po Lenovo,więc z tymi wowami ostrożnie,tak samo było chyba z Compalem,'coto jest?jakis ■■■■?a potem ‘w tej cenie nie ma sobie równych etc’

specyfikacji nie pamiętam,myślałem’ot badziewie,biedronka …phi’a tu kurcze leży i wstydu nie ma,jak ktoś widział to dawać specyfikację :evil:

a dokładniej

http://www.frazpc.pl/b/216116

:smiley:

Celeron m 550 2 GHz

Matryca 13’’ WXGA 1280x800 px

Napęd Combo

Dysk 80 GB SATA

Grafika zintegrowana SIS 307ELV

RAM 512 DDR2, 667 MHz

Realtek ALC662

Karta sieciowa

Linux Kubuntu

Czytnik kart

4x USB

I to tyle

czyli cenowo to taki średnio opłacalny. chyba bym wolał acera szczerze mówiąc. bo o takich parametrach dokładając ze 150 zł mamy acera extensa 5220. duży minus to edług mnie ten napęd, grafika to nie wiem nic o niej. no i ciekawe czy ma inne wejścia bo może być tak że nie ma innych i ma tylko usb.

Ja wolałbym dopłacić niż później żałować tych oszczędności, gdyby się coś przydarzyło…

ja osobiście też bym go nie wziął za tą cenę. bo sam napęd combo w tej chwili to go wyklucza jeśli chodzi o mnie i dziwie się dlaczego nie ma nagrywarki dvd

http://pl.youtube.com/watch?v=Pw-eIisklJc

Ciekawy laptopik. Oczywiście największa wada to brak WIFI oraz DVD nagrywarki. Ale duży plus za cenę, rozmiar, system operacyjny. Dysk, procek i pamięci wystarczające w zupełności do prac w Officie oraz przeglądania internetu. Karta graficzna przy takim sprzęcie nie ma znaczenia. Aczkolwiek dziwi mnie połączenie Linuksa z SISem. Nienajlepszy wybór.

Mam ton komputer i nie narzekam, bardzo dobry i wydajny.

Nie zamula, działa dobrze, korzystny cenowo, 2 lata gwarancji, polecam.

ciekawe

1

2

w tej chwili to on już korzystny cenowo nie jest. jak wchodził to można powiedzieć że cenę miał konkurencyjną natomiast teraz to już raczej nie

Ciekawe, czy na lapku będzie znaczek Biedronki :smiley: Zaczekajcie, skoczę ro kiosku RUCHU, może będą mieli jakiegoś XP do tego lapka ![-o<

ja zawsze kupuje grafy w biedronce a procka jak kolega wyzej powiedzial w RUCHU (dobre ceny mają) :lol:

no za chwile to na poczcie będą takie cuda sprzedawać