Laptop hdmi monitor

Witam!

Jestem w posiadaniu laptopa Acer Aspire z wyjściem HD. Wszystko pięknie, podłączam kablem do monitora i hasa, ale nie mam pojęcia jak wyłączyć obraz w laptopie, by był tylko na monitorze. Po wygaszeniu laptopa, monitor tez wygasza, a system nie znajduje innych monitorow jak ten laptopowy, chociaż wszystko pięknie wyświetla.

Wengosz , nazwij temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum. Przypomnę, że rejestrując się na forum potwierdziłeś znajomość regulaminu i zobowiązałeś się do jego przestrzegania.

Prawy przycisk myszy na pulpicie----> Właściwości grafik---->Urządzenie wyświetlające---->Tryb działania-ekran pojedynczy---->Pierwsze urządzenie–>wybierz swoje urządzenie jakie masz…

Bynajmniej ja tak robie ze swoim acerem jak podłączam go pod TV…ale ja mam grafike intela…nie wiem jaką Ty masz… :slight_smile:

co do regulaminu - chodzilo o te myślniki, tak?

system właśnie nie wykrywał innych monitorów, ale przejrzałem instrukcję raz jeszcze nie pomijając działu z klawiszami funkcyjnymi. Jest specjalny klawisz do przełączania ekranów. Ciągle jednak nie mozna było zamknąć laptopa, pomimo ustawien “gdy pokrywa zamykana - nic nie rób”. Magicznie jednak, system pozwolił mi na opcje, której wcześniej nie było - “wyświetlaj tylko na drugim ekranie”/. Sprawa zamknięta.