Laptop HP Compaq Presario V6500 sterowniki?

Witam poszukuję sterowników pod windows XP do w/wym. laptopa szukam juz ich 2 dni (po nocach siedze i probuje ) bezskutecznie nie moge nic znaleźdz napewno sa w necie gdzies bo ten laptop caly czas dzialal z windowsem XP i komplet sterownikow byl zainstalowany a teraz format i trzeba szukac. Dziwne jest to ze laptop ten ma oznaczenie na naklejce z tyłu V6630EM a w prawym gornym rogu matrycy jako model V6000. Jak mam szukac sterow jak nawet nei mam modelu dokladnego prosze pomuszcie chociaz moze dzwięk i karte sieciowa (firma broadcm) uda sie znaleźć sterowniki. Prosze o pomoc laptop nalezy do mojego chrześniaka i obiecalem ze go zrobie

ściągnij i zainstaluj www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id= … ition+2.20 ten program pokaże Ci jaką masz płytę główna itp. wtedy Twoje poszukiwania się zwężą.

może pomóc jeszcze to www.google.pl/search?q=50+000+sterownik … =firefox-a

znalazłem :smiley: http://h200003.www2.hp.com/bizsupport/T … EnvOID=228

dzieki za zainteresowanie dzis wieczorem sprawdze wszystko a teraz pobieram sterowniki z linku od Huntero ale nawet jak sie zainstaluja to itak dzwięku nie bedzie do grafy i chipsetu tez nei widze tam sterow ale zobaczymy co wyjdzie

jak już zainstalujesz możesz odpisać jak tam z tym dźwiękiem i grafa jest, jak nie będzie to się znajdzie :wink:

Witam zainstalowałem te sterowniki od Huntero i dalej nic ani dzwięku do grafy tez sterów nie ma i sieciówka tez nei działa:( pomocy