Laptop hp nie włacza się

Hej mam problem z laptopem hp probook 640 g1 mianowicie z tego co wiem laptop zostal wyczyszczony i po zlozeniu nie uruchamial sie a objaw zostal ten sam mrugajaca dioda zasilania (power) jednostajnie i jednoczesnie pomaranczowa i biala dioda powiadomien miga w tym samym czasie z tego co wiem jest cos nie tak z zasilaniem lecz zasilacz daje takie same zasilanie co na specyfikacji oraz na zasilacz w laptopie do plyty glownej takie samo czyli 19,7v

Miałem ostatnio takie objawy w Probooku 640 G1 i Elitebooku 840 G1. W jednym przypadku winna była pamięć, pomogło przeczyszczenie styków modułów pamięci gumką do ołówka i następnie wyczyszczenie alkoholem izopropylowym. W drugim przypadku niestety konieczna była wymiana przetwornicy pierwotnej oraz „naprawa adapter_ID”, do uszkodzenia doszło w wyniku zwarcia - poprzez przetarcie przewodu idącego od zasilacza do gniazda zasilania.

Wyczyść styki pamięci, jak będzie dalej to samo sprawdź jeszcze na innym zasilaczu. Laptop był rozłożony całkowicie, łącznie z wymontowaniem płyty głównej czy demontowałeś tylko układ chłodzenia na CPU?

przedmuchanie sprezonym powietrzem nie pomoglo wymiana kosci nie pomogla

laptop nie byl rozbierany przezemnie ale z tego co wiem to tylko wymiana pasty

drugiego takie samego zasilacza nie mam ale i tak to nie ma sensu skoro podaje prawidlowe napiecie