Laptop: HP Pavilion dv7-4025ew [new] - NOWA CENA!

Witam!

Niestety z powodów zwolnienia mnie z pracy (rzekomo redukcja pracowników) jestem zmuszony sprzedać prawie nowego (nabyłem go 18 listopada br.) laptopa HP Pavilion dv7-4025ew. Nie posiada żadnych rys, otarć, ani jakiś fabrycznych defektów. Wszystko pięknie działa. Po między klawiszami jest jeszcze nie zdjęta ochronna folia. Wszystkie oryginalne naklejki także są. Wgranych było kilka programów, które oczywiście już usunąłem. Zostało tylko dodatkowe oprogramowanie od producenta. Gwarancja oczywiście 24 miesięczna od daty zakupu. Sprzedaje oczywiście wszystko to co dostałem przy zakupie - pudełko (opakowanie) też jest.

Krótka specyfikacja:

Procesor - AMD Phenom II P920 Quad-Core 1,6 GHz, 2 MB L2 (czterordzeniowy)

Dwie grafiki - ATI Mobility Radeon HD 5650 1 GB (DirectX 11) oraz ATI Mobility Radeon HD 4250

Ekran - TFT 17,3 cala z podświetleniem LED i rozdzielczością 1600×900, powłoka błyszcząca

RAM - 4 GB DDR3 1066 MHz, maksymalnie można rozszerzyć do 8 GB

Dysk - W sumie 640 GB (2x Hitachi HTS725032A9A364 320GB z 7200rpm)

Napęd - Blu-ray (bez nagrywarki) / DVD Combo z LightScribe

Głośniki wbudowane - 2.1 stereo z subwooferem

Bateria - 6 ogniwowa bateria, 5500 mAh (raz naładowana do 100% i cały czas podłączona do sieci)

Pozostałe - HDMI, trzy porty USB 2.0, czytnik kart pamięci 5 w 1, D-Sub, eSATA, LAN RJ-45, WLAN, Czytnik lin papilarnych!, 0.3-megapikselowa kamerka internetowa

Oprogramowanie - Windows 7 Ultimate w wersji 64-bitowej PL!

Obudowa - metalowa ze znakiem HP podświetlanym

Zestaw zawiera też pilot, tuner DVB-T oraz antenę mocowaną na przyssawkę lub klips. Do tego dorzucam nieużywaną ani razu torbę firmy Natec.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj: http://mobilniej.com.pl/testy/komputery/item/1129-test-hp-pavilion-dv7-4025ew.html

Najlepiej odbiór osobisty, lub mogę wysłać pocztą/kurierem dopiero po wpłacie pieniążków na konto. Cena jaka by mnie interesowała to 2500 zł.!

Kontakt, gadu-gadu: 22593214 (pisać nawet jak jestem niedostępny).