Laptop HP Presario792EW-problem z czytaniem płyt

Witam.Laptop jak w temacie.Problem polega na tym:wrzucam płytke dvd z wypalonymi instalkami i nie może jej wczytać.plyta dvd tej samej firmy z wypalonymi filmami rusz bez problemu.Płyta CD z wypalonymi instalkami nie startuje a z mp3 startuje.Czasem jest problem z wystarowaniem nowej czystej płyty.W czym jest problem?Jesli uszkodzony byłby laser to nie starowały by plytki z filmami.Doradzi ktos o co tu chodzi?

Nie mówię, że to zadziała ale zrób tak. Wejdź w menadżer urządzeń i usuń napęd CD/DVD a następnie kliknij na ikonę poszukiwania zmian w komputerze gdy znajdzie od nowa napęd sprawdź czy to cos dało… typerhappy.gif

Mogę zaryzykowac.Czyli mam go odinstalowac?Czy wyłaczyć?

Możesz odinstalować, po restarcie system automatycznie zainstaluje napęd. Jeżeli nie pomoże to zapoznaj się z tym tematem, pierwszy podpunkt dotyczący Visty mówiący o edycji rejestru.

Ok.Narazie dziekuj za pomoc.Biore sie do roboty i pozniej poinformuje o efektach.

Dodane 13.12.2009 (N) 13:52

Odinstalowanie i zainstalowanie nic nie pomogło.Opis z podenego linku też nic nie dał.P.s.Dlaczego nie dostaje powiadomien o odpowiedziach?

Dodane 15.12.2009 (Wt) 10:36

Wiatma.Znalazlem to na jednej stroni.HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}.Ale nie mam w oglole "uppeFilters"i LowerFilters tez nie mam.Co z tym zrobic?Czy to moze byc problem z moim napędem?