Laptop i komputer stacjonarny

Witam!

Przyszedł czas na zmianę komputera stacjonarnego na laptopa :).

Zamierzam sprzedać komp stac, dołożyć i kupić laptopa. i mam kilka pytan…

Na ile wyceniacie komputer: Palit GeForce 7300GT, P4 2.66GHz, 1GB RAM, 300GB Samsung HD322HJ, Mode Com MC-350, karta dzwiękowa Creative i płyta soltek, obudowa :slight_smile: + monitor Samsung SM 755DFX + klawiatura logitech + głośniki Creative SoundWorks fps1600. Sprzęt stary ale wszystko działa bez zarzutu :slight_smile: prosił bym o podanie ceny komputera stacjonarnego i ceny całego zestawu.

Może ktoś jest zainteresowany kupnem to proszę napisać, dogadamy się :smiley:

Niestety ale ciężko mi jest ustalić cenę ponieważ w miarę upływu czasu od kupna nowego, chyba wszystko było wymienione :slight_smile: liczę na pomoc użytkowników tego forum, wiem że można na was liczyć.

I teraz kolejna część mojego posta… :slight_smile: Jaki laptop polecacie do 2000zł, zależy mi na dysku większym od 80GB, szybki, jakaś grafika też się przyda, przyjazny wygląd :slight_smile:

Pozdrawiam!

dobrze… :slight_smile: czyli juz wiem ile są warte podzespoły mojego kompa.

Jak wiadomo obecnie na rynku jest bardzo duży wybór laptopów, a więc jest dużo szmelcu. Dlatego zwracam się do was o pomoc w wyborze jakiegoś sensownego laptopa.

Tak jak wyżej napisałem cena do 2000zł, dysk powyżej 80, szybki, żeby trochę pochodził a nie się od razu zepsuł, solidna konstrukcja. Cena dość niska ale może coś poradzicie sensownego jak na te pieniądze.

WESOŁYCH ŚWIĄT! :smiley:

ten model laptopa jest dobry, solidny i bezawaryjny na pewno.

HP

Ale czy szybki? no to zależy do czego ma 3 GB ram DDR2. Jak do gier z dużymi wymaganiami chcesz to zapłacisz 10 tys i kupisz laptopa na którym będzie ci się gorzej grało (zwłaszcza, że mniejszy ekran) niż na komputerze stacjonarnym za 5-6 tys.

no co ty Maestro00 , więcej za to dostanie

za monitor też niech więcej śpiewa , 10zł to na złomie dostanie .

sam zasilacz może śpiewać 50zł…

za 20zł to można co najwyżej kupić 512mb ddr…