Laptop i osobny monitor

(Pawel Ryglicki) #21

Nie znalazłem podobnych wątków w internecie poszukaj może w instrukcji gdzie znajdziesz tryb pc

(Mlody993) #22

Zebym ja mial do niego instrukcje. :frowning:

(Pawel Ryglicki) #23

O no to teraz mnie załamałeś będzie ciężko sam musisz znaleźć tryb pd albo może znajdź urządzenia wejścia/wyjścia

(Mlody993) #24

Instrukcja sie znalazla, ale niestety po niemiecku. :(( Po Angielsku to jeszcze bym znalazl... :frowning:

(Pawel Ryglicki) #25

No to musisz się pobawić w opcjach i poszukać a nikt ze znajomych nie ma telewizora toshiby na pewno podobnie podłącza tv

(Mlody993) #26

No będę musiał. Może ten kumpel co ma 42'' pod komputerem, będzie potrafił pomóc.

(Pawel Ryglicki) #27

Możliwe jak byś miał samsunga to by nie było problemu dookoła sie tą firmą otaczam i do tv samsunga podłączam kompa (no laptopa)

(zbychoo) #28

Jak masz z tyłu TV jakies wejścia to i na pilocie musi być przycisk do zmiany źródła sygnału.Z reguły bywa oznaczony jako kółko lub prostokąt z wystająca poziomą kreską z lewej strony,klikaj na to ąz wybierzesz źródło PC.W ustawieniach sterownika na laptopie wybierz tryb klonowania i ustaw rożdzielczość karty na tę jaką ma monitor.

(Mlody993) #29

Mam taki przycisk na pilocie: -/-- lub taki kwadracik. ;> Inne są z napisami. :

(Mlody993) #30

Puki co próbuje podłączyć Monitor od komputera do laptopa. Proszę o pomoc w tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=19&t=286047

Dziękuje i pozdrawiam,

emajer5

(Mlody993) #31

posting.php?mode=reply&f=19&t=286047

W tym temacie doszedłem . Podłaczyłem plazme pod laptopa. Na pilocie byłto przycisk MIX. :]

(Mlody993) #32

Proszę o pomoc w konfiguracji. Ekran ucieka mi na lewo. Jest duże wszystko.

Próbowałem wylaczyc monitor w laptopie i jechac na plazmie to w plazmie teraz mam napis "Input not supported".

(Mlody993) #33

Proszę o pomoc, gdy próbuje wyłączyć LCD w laptopie to na TV pokazuje mi sie "Input not supported". :frowning:

@edit:

Więc chyba musze mieć cały czas włączony monitor w laptopie (?). :frowning: Oto zdjęcie jak wygłada na telewizorze:

Jak wyłączam monitor laptopa w sterownikach to poprawia się grafika i przestaje być niewyraźny obraz w monitorze. W telewizorze będzie pewnie tak samo, ale nie mogę wyłączyć monitora laptopa gdy jest TV podlaczony. :(. :frowning:

(Pawel Ryglicki) #34

O to jest dziwne tv powinien zachowywać się jak monitor, z tego zdjęcia nie widze aby ikony były duże jeśli sa za duże zmień rozdziałkę na większą max. dla telewizora

(Mlody993) #35

Działa tylko jedna rozdzielczość. I jest wszystko nie wyraźne. :frowning:

(Pawel Ryglicki) #36

A w sterownikach jest coś takiego/taka zakładka jak jak ma skalować niższe rozdzielczości czy coś w tym stylu tam pewnie jest ustawione wbudowany sterownik ekranu to zmień na sterownik graficzny

(Mlody993) #37

Niestety, nie ma czegoś takiego. :frowning:

(Pawel Ryglicki) #38

A jest coś związanego ze zmianom rozdzielczości na niższą daj fotkę z panelu sterownika gdzie jest coś z rozdzielczościami

(Mlody993) #39

Jestem zły, bo przez te nowe sterowniki które mi dali znów mam problem z grami. ;/

Gdy próbuje zainstalować sterowniki to wyskakuje mi taki błąd:

(Pawel Ryglicki) #40

Ale usuwasz wcześniej stare sterowniki