Laptop i osobny monitor

Nie znalazłem podobnych wątków w internecie poszukaj może w instrukcji gdzie znajdziesz tryb pc

Zebym ja mial do niego instrukcje. :frowning:

O no to teraz mnie załamałeś będzie ciężko sam musisz znaleźć tryb pd albo może znajdź urządzenia wejścia/wyjścia

Instrukcja sie znalazla, ale niestety po niemiecku. :(( Po Angielsku to jeszcze bym znalazl… :frowning:

No to musisz się pobawić w opcjach i poszukać a nikt ze znajomych nie ma telewizora toshiby na pewno podobnie podłącza tv

No będę musiał. Może ten kumpel co ma 42’’ pod komputerem, będzie potrafił pomóc.

Możliwe jak byś miał samsunga to by nie było problemu dookoła sie tą firmą otaczam i do tv samsunga podłączam kompa (no laptopa)

Jak masz z tyłu TV jakies wejścia to i na pilocie musi być przycisk do zmiany źródła sygnału.Z reguły bywa oznaczony jako kółko lub prostokąt z wystająca poziomą kreską z lewej strony,klikaj na to ąz wybierzesz źródło PC.W ustawieniach sterownika na laptopie wybierz tryb klonowania i ustaw rożdzielczość karty na tę jaką ma monitor.

Mam taki przycisk na pilocie: -/– lub taki kwadracik. ;> Inne są z napisami. :

Puki co próbuje podłączyć Monitor od komputera do laptopa. Proszę o pomoc w tym temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=19&t=286047

Dziękuje i pozdrawiam,

emajer5

posting.php?mode=reply&f=19&t=286047

W tym temacie doszedłem . Podłaczyłem plazme pod laptopa. Na pilocie byłto przycisk MIX. :]

Proszę o pomoc w konfiguracji. Ekran ucieka mi na lewo. Jest duże wszystko.

Próbowałem wylaczyc monitor w laptopie i jechac na plazmie to w plazmie teraz mam napis “Input not supported”.

Proszę o pomoc, gdy próbuje wyłączyć LCD w laptopie to na TV pokazuje mi sie “Input not supported”. :frowning:

@edit:

Więc chyba musze mieć cały czas włączony monitor w laptopie (?). :frowning: Oto zdjęcie jak wygłada na telewizorze:

http://i35.tinypic.com/141kqas.jpg

Jak wyłączam monitor laptopa w sterownikach to poprawia się grafika i przestaje być niewyraźny obraz w monitorze. W telewizorze będzie pewnie tak samo, ale nie mogę wyłączyć monitora laptopa gdy jest TV podlaczony. :(. :frowning:

O to jest dziwne tv powinien zachowywać się jak monitor, z tego zdjęcia nie widze aby ikony były duże jeśli sa za duże zmień rozdziałkę na większą max. dla telewizora

Działa tylko jedna rozdzielczość. I jest wszystko nie wyraźne. :frowning:

A w sterownikach jest coś takiego/taka zakładka jak jak ma skalować niższe rozdzielczości czy coś w tym stylu tam pewnie jest ustawione wbudowany sterownik ekranu to zmień na sterownik graficzny

Niestety, nie ma czegoś takiego. :frowning:

A jest coś związanego ze zmianom rozdzielczości na niższą daj fotkę z panelu sterownika gdzie jest coś z rozdzielczościami

Jestem zły, bo przez te nowe sterowniki które mi dali znów mam problem z grami. ;/

Gdy próbuje zainstalować sterowniki to wyskakuje mi taki błąd:

Ale usuwasz wcześniej stare sterowniki