Laptop i TV LCD 22

Mam mały problem, otóż chcę podłączyć pod laptopa TV ale: chcę żeby ten telewizor wyświetlała to co ja robię na laptopie czyli.np otwieram prezentacje i widać ją na laptopie i telewizorze! Dodam tylko że lapek to acer Aspire 4520 z tyłu TV jest wejście vga także spoko. chcę wiedzieć tylko ustawienia jaki musze wykonać lub co ew. kupić! za wszelki odpowiedzi dzięki serdeczne! Nie pytajcie się o d.techniczne bo jest takie coś jak google. Chcę mieć tylko obraz i wyświetlany pulpit! :slight_smile:

rozdziałki:

lap. 1280x1024

tv. 1360x768

Nic nie musisz kupować, ew. kabel vga. Łączysz przez ten kabel tv-laptop i używasz kombinacji klawiszy “fn+f5” lub “fn+f6”, którymi przełączysz się pomiędzy trybami wyświetlania. Do wyboru masz “tylko laptop”, “tylko tv” lub oba synchronicznie.

Dzięki “longwayhome” zobaczę czy to działa, jakby coś dam znać! :slight_smile:

Dodane 04.10.2009 (N) 18:54

Nie o takie mi coś chodziło no ale dziex za porade! Dokładniej to w saturnie czy mediamarkcie kolesie mieli podłączonego lapka z hdmi pod sony brawia i jak on miał cały pulpit i np. kliknął WMP to na ekranie laptopa wyświetlił mu sie windows media player i na tv`ku teeż! i miał jeden pulpit na dwóch ekranach, bravia miała gdzieś 26" a laptop 15". Ja też tak potrzebuje, jak to sie robi>

Dodane 19.12.2009 (So) 16:21

Ponawiam temat! Dalej aktualny… Podam dobry przykład- w szkole pani z biologii ma komputer z monitorem CRT i do tego ma podłączony z 32 calowy telewizor, komp jest już stary ma dobre z 6-8 lat! I właśnie jak ona coś nam otwiera np. Worda to ona to widzi na swoim monitorze a podgląd widoczny jest też na tym dużym…rozumiecie już !!