Laptop i win7 czy ruszy?

Witam otóż laptop mojego wujka strasznie muli jest postanowiłem go sformatować i wgrać system jeszcze raz jednak zastanawiam się czy by nie wgrać mu windows 7.

I tu jest problem nie jestem pewien czy ruszy a nawet jeśli to czy będzie lepiej.

Specyfikacja:

-Dotychczasowy system - Vista 32

-Karta graf - Mobile Intel® 945 Express Chipset Family

-Procek - intel® Coleron® M CPU @1.73GHz 1.73GHz

-Ram 1GB

Nagadałbym go na to by przeszedł na win7 też 32b home premium lub basic jeżeli to by sprawiło, że laptop byłby wydajniejszy… Linuxa nie.

Co o tym sądzicie?

myślę że sądzimy wszyscy podobnie, na tym laptopie najlepszym systemem będzie Windows XP SP3. Mało pamięci, procesor słaby. Nie dziwię się że Vista muliła.

Win 7 lepiej będzie działał niż Vista. Zainstaluj sam i sprawdź, część sterowników powinna się pobrać z Windows update. Nie ma to jak przetestować na własnej skórze jak system działa na danej konfiguracji. W danym modelu 1gb pamięci to troszkę mało na te systemy, i muli.

Dokup 1GB Ramu i spokojnie możesz ładować windows 7.

Na tym sprzecie 7 będzie lepiej działać od Visty. Nawet te 1GB Ramu starcza. Ale najkorzystniej to zainstalować XP.

Dodane 09.04.2011 (So) 23:23

Na tym sprzecie 7 będzie lepiej działać od Visty. Nawet te 1GB Ramu starcza. Ale najkorzystniej to zainstalować XP.