Laptop, jaki do ~2000tyś z XP!?


(Mci91) #1

witam wszystkich, mam nadzieje ze ktoś mi pomoże. sprawa przedstawia się następująco, chciałbym zakupić laptopa niestety moje środki są ograniczone, chciałbym sie zmieścić w kwocie 2000zl. ewentualnie minimalnie wiecej. Zależy mi na tym aby sprzęt działał wydajnie zwracam uwage na karte graficzna, najlepiej dedykowana 256mb. sęk w tym że laptopy ktore mi "pasują" zainstalowana maja Viste :? zalezy mi na tym aby śmigał na xp najlepiej seryjnie zainstalowanym bo tak jak np. przy asus'ie ktory bardzo mi sie podoba producent nie daje gwarancji na prawidlowe działanie laptopa z systemem xp (org. zainstalowany Vista bussines). konkretnie o tym mowie: http://www.inwazjapc.pl/index.php?main_ ... s_id=44767 .

mam nadzieję, że cos mi poradzicie. z góry dzieki! pozdro


(Rowershow) #2

Witam

Całkiem przypadkiem przeczytałem Twoje załamanie :slight_smile:

Ja rok temu kupiłem laptopa Toshiba z systemem vista, który mi nie przypadł do gustu. wywaliłem go dając XP. oczywiście musiałem z internetu pościagać wszelakie sterowniki to tego laptopa ze strony producenta, ale się udało i komp mi hula. co prawda ja go używam jako narzędzia multimedialnego i biurowego, ale Ty chyba podobnie chcesz.

Producent Asusa cóz może powiedzieć, jak nie to, że vista być musi. popytaj po serwisach komputerowych czy po sklepach, co chłopaki (kobiety) myślą o tym. jak dla mnie to przesada, żebym nie mógł dać sytemu, jaki chcę.

Pozdrawiam Rowershow


(Michal Kolatek) #3

http://www.bluemobility.pl/blueberry-co ... -1763.html

Tyle że nie ma systemu, żeby zainstalować XP trzeba wyłączyć ACHI w biosie, lub zmodować XP w nLite - dodać stery do ACHI, lub wgrać stery z dyskietki przy instalacji XP.


(boczi) #4

mci , proszę poprawić temat na konkretny, używając opcji Edytuj