Laptop jaki wybrać

Witam mam problem odnośnie laptopa którego zamierzam kupić w najbliższym czasie , nie wiem jakiego wybrać do 2000 zł , ale jest jeszcze jeden problem będzie sprowadzany przez moją ciotke z ameryki i właśnie z tego co wiem to tam jest dużo taniej w tym momęcie bo dolar jest tani… A do czego ma być hymmmmm no pasuje mi aby dało się pograć na nim i pooglądać filmy (core2duo by nie zaszkodził) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Np. i nic więcej raczej w tej cenie nie wyciągniesz

http://cgi.ebay.com/Asus-G1S-X1-15-4-Co … dZViewItem

Nawet godny polecenia ten laptop :slight_smile:

http://www.circuitcity.com/ssm/HP-Pavil … tDetail.do

zobacz to

ten lapciak jest seri gaming series, świetna jakość, o ile nie ma jakiegoś haczyka to trzeba brać póki dostepny

ja tez chciałam kupic laptopa poprzez ciotke z ameryki ale nie zdecydowałam ponieważ u nas jest male zasilanie

zasilanie nie problem, w każdym większym sklepie elektronicznym u nas czy u nich kupisz transformator.

Wiesz w USA kupisz lapka za 1000$ którego w Polsce może dostaniesz za 3000 zł … Dolicz cenę transformatora i rachunek prosty …

Ja się obecnie nad laptopem firmy AlienWare zastanawiam chodź są już droższe …

Ale czy w USA jak kupie w sklepie można dokupić gwarancje na teren Europy ?? Czy zero szans na takie coś ??

wszystko zależy od firmy musisz zadzwonić i się zapytać.

nie potrzebujesz transformatora wszystkie zasilacze tutaj robia 110-230V kwestia tylko wtyczki mozesz kupic w usa koncowke za $2 albo uzyc kabla np.od starego grundika:) i po zabiegu

wiem ze hp i toshiba gwarancje honorowane sa w polsce

problem mozesz miec przy "przesiadaniu "sie na polskie windows ze sterownikami wiekszosc producentow ma na web ale jezeli kupisz z vista nie ma sterownikow do xp np.toshiba ale nie wiem czy ma to dla ciebie jakies znaczenie…

zasilacze są na 110-240V, potrzebujesz tylko kabla koniczynki za 5zł, Gwarancja Asus jest międzynarodowa

Kumpel w pażdzieniku '07 kupił w Stanach Toshibe Satellite A215-S4807 za 780$. Jest bardzo zadowolony, choć jak koledzy mówili chyba na XP się nie przesiądzie - jest z tym problem - ogólnie laptopy z Vistą są tam tańsze, jeśli chodzi o zasilanie to można zamienić kabel - jak lajca wyżej wspomniał -

Nie wiem jak z gwarancją, ale chyba

Za dodatkową kasę można przedłużyć. Wadą jest to, że fabrycznie pakują na dysk za dużo badziewnych programików. Miał chętkę na Della - mają fajne bajery, ale są ogólnie droższe i dlatego Toshiba. Do tego niezły laptop cases za 35$ i wypas zestaw :slight_smile:

Też mnie kusi taki zakup.

Btw nie uogólniając - kolega kupił Paviliona i od września zeszłego roku juz 3. raz w naprawie - ale to chyba jakiś szczególny wyjątek.

Pozdrawiam