Laptop - jaki wybrać?


(Poniaatowski) #1

Wybrałem sobie takie dwa modele lapka... Kupie go na raty w komputronik.pl :

[http://www.komputronik.pl/Notebooki/Tos ... ,id,55199/](http://www.komputronik.pl/Notebooki/Toshiba/Satellite dla_kazdego/seria_L30_L40_L300_L300D_Nowosc do_biura/Toshiba_Satellite_L300_11M_T2370_2GB_250GB_VHP_/pelny,id,55199/)

oraz

[http://www.komputronik.pl/Notebooki/Asu ... 55567,s,1/](http://www.komputronik.pl/Notebooki/Asus/Biznes seria_F2_F5_R1_R2_V1_V2/seria_F5_F5V_F5R_F5S_F5M_F5N 15_4/F5V_i_F5R__rozwiazania_z_platforma_Intel/Asus_F5RL_AP301H/pelny,id,55567,s,1/)

Z góry dziękuje za pomoc.


(Ed S) #2

Nie polecam Ci zakupów w komputroniku ze względu na ceny. Zobacz u konkurencji (Agito.pl) ile kosztuje ta Toshiba powinno dać Ci do myślenia. Ja od lat jestem zadowolonym klientem Agito.pl raz miałem tylko nieprzyjemną sytuację która się zakończyła szybko i bez problemu. Zakupiłem urządzenie wielofunkcyjne hp i była w nim rozbita szyba od skanera. Po jednej interwencji (E-mail). Po tygodniu dostałem nowe urządzenie bez jakichkolwiek kosztów z mojej strony. Polecam Agito.pl nie tylko ze względu na ceny!


(Poniaatowski) #3

Ok, ale ja muszę mieć na raty laptopa... I nie mam zamiaru czekać na raty cały tydz. lub nawet dłużej... A komputronik jest tylko w mojej miejscowości... Nie mam za dużej możliwości, prosiłem o pomoc wyborze modelu lapka.


(boczi) #4

W Agito też są raty ;]


(Poniaatowski) #5

boczi , wiem.

Ale nie mam ochoty czekać... Po drugie jest to skomplikowane wszystko... Mój ojciec mieszka gdzie indziej i ja mieszkam gdzie indziej, jestem u niego tylko tydz. na wakacjach i chce to robić od ręki, bo kurierem to on nigdy nie podpisze, bo cały dzień go nie ma w domu... Więc gdyby byla taka szansa to bym napisał, ale nie ma więc proszę o odp. na moje pytanie.


(Adalbert) #6

Masz w mieście i też są raty.


(Maniekz1985) #7

http://www.proline.pl/sklep.php?g=Noteb ... topy+i+GPS

Choć nie wiem czy w tym sklepie coś jest ;