Laptop - każda czynność trwa wieki

Witam. 

Piszę z prośbą o pomoc z laptopem Dell inspiron 1720 Windows 7 32. Jest to laptop mamy, ja używam go sporadycznie głównie w celu zrobienia backupu zdjęć, filmów, muzyki itp. Od jakiegoś czasu laptop zaczął strasznie zamulać: przeglądarka wolno wczytuje strony, kanały HD w Total Media Playerze (DVB-T) zacinają się co nie dzieje się na dużo starszym samsungu, włączanie filmów w gom playerze też trwa wieki. Format i wgranie najnowszych sterowników nic nie dało, a kiedyś chodził jak burza, GTA4 na nim przeszedłem a teraz się chrome muli ■■■?

OTL: http://wklej.org/id/1516861/

Extras: http://wklej.org/id/1516864/

Gmer: http://wklej.org/id/1516865/

FRST: http://wklej.org/id/1516928/

Addition: http://wklej.org/id/1516929/

Shortcut: http://wklej.org/id/1516931/

Pozdrawiam.

Nie widać infekcji.

Błąd odczytany z systemowego podglądu zdarzeń może oznaczać problem z dyskiem:

Błąd z baterią mam to wiem raz działa raz nie. Co więc mam zrobić ? Najlepiej zgrać wszystkie dane dla bezpieczeństwa i włożyć np. inny dysk i zobaczyć czy na nim będzie dobrze czy jak?

Pobierz CrystalDiskInfo portable LINK, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), zrób zrzut ekranu (rozciągnij okno programu by było widać wszystkie parametry), umieść np. na http://postimage.org/ i podaj link na forum.

Prosze

http://s13.postimg.org/62tlxf9pz/disk.jpg

http://s30.postimg.org/541zuffap/disk2.jpg

Sprawdź temperatury podzespołów w HWMoitor (w szczególności procesora).

 

 

W Menadżerze urządzeń (w menu start wpisz devmgmt.msc ) przejdź do Kontrolery IDE ATA/ATAPI, kliknij prawym na ATA Chanel X, Właściwości, Ustawienia zaawansowane i sprawdź czy masz zaznaczone Włącz DMA, jeśli nie to zaznacz, zapisz ustawienia i uruchom ponownie komputer (sprawdź wszystkie kanały).

Dzień dobry. Nie miałem możliwości wcześniej dociągnąć problemu do końca. Jeśli administracja pozwoli chciałbym kontynuować wątek.

 

 - Temperatury podzespołów wyglądają tak:

http://s9.postimg.org/pk6kzj8nj/temp.jpg

 - Na każdym kanale mam zaznaczone Włącz DMA

 

Co więcej można zrobić ?

Pozdrawiam.

Uruchom autoruns jako administrator -http://technet.micro…s/autoruns-po skończonym skanie-File>save>plik-AutoRuns.arn- umieść na -http://sendfile.pl/- na forum podaj linka

 

Pokaż okno procesów-https://technet.micr…s/bb896653.aspx

Skan autoruns http://sendfile.pl/pokaz/294946—3eJw.html

Procesy

1. http://s3.postimg.org/efry76ig3/image.jpg

2. http://s3.postimg.org/gydn7v46b/image.jpg

Uruchom autoruns jako administrator