Laptop komunikat błąd wejścia/wyjścia

Witam

Mój problem tkwi w tym… przez przypadek rozłączyłem przewód zasilający laptopa, po czym on się wyłączył przy starcie systemu (brak baterii w laptopie). Przy uruchamianiu laptopa wyskakuje mi komunikat:

Sys windows napotkał problem podczas komunikowania się z urządzeniem podłączonym do tego komputera.

Przyczyną tego błędu mogło byś odłączenie wymiennego urządzenia magazynującego, takiego jak zewn dysk usb, gdy to urządzenie było używane, lub uszkodzenie sprzętu, takiego jak twardy dysk czy stacja cd-rom.

Stan: 0xc00000e9

Informacje: Wystąpił nieoczekiwany błąd wyjścia/wejścia".

dodam ze system nie da się uruchomić awaryjnie, naprawę czy w inny sposób jakie macie propozycje rozwiązania tego problemu ? Gdy uruchamiam ‘napraw’ pliki ładują się i w pewnym momencie wraca do poprzedniego okna w którym jest ten komunikat powyżej.

Jeśli masz taka możliwość uruchom Konsolę odzyskiwania z dysku CD i wpisz polecenie CHKDSK /R

wyświetla mi sie info ze dysk jest zabezpieczony przed zapisem i nie można nic zrobić. Próbowałem poprzez przywracanie systemu ale także wyskakuje błąd :confused:

Dodane 07.04.2012 (So) 12:19

we wszystkich opcjach naprawy,przywracania wyskakuje błąd … :confused:

Dodane 07.04.2012 (So) 12:22

proszę o jakieś inne propozycję pomocy nie chce go formatować chciałbym odzyskać poprzednie ustawienia i dokumenty z pulpitu format to ostateczność