Laptop Lenovo B575 nie odtwarza dźwięku

Na moim laptopie Lenovo B575 nie ma dźwięku. Płyta główna to Lenovo Inagua. Ściągałem stery ze strony producenta, wybrałem audio i system windows xp. Gdy instalowałem sterownik wyskoczyła informacja czy chcę zastąpić ten plik (bo już go wcześniej instalowałem), klikam “Tak na wszystko”, instaluje się. Jak już się zainstaluje wyskakuje: “Błąd instalacji sterownika. Nie ma urządzenia obsługiwanego przez ten sterownik.” O co chodzi? Wszedłem też w Start–>Uruchom i wpisałem komendę dxdiag. Wchodzę w zakładkę Dźwięk, a tam pisze “Nie znaleziono karty dźwiękowej. Aby ją odnaleźć, zainstaluj sterownik dźwięku dostarczony przez producenta sprzętu.” Proszę o pomoc.

Zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset?

To jest system po formacie ?

Jeżeli nie to możesz jeszcze sprawdzić przywracanie systemu z ostatnią datą kiedy było OK…

To nie jest system po formacie, ale przywracanie nic nie da, bo tak jest od początku. Na płycie są tylko stery pod Win7. No to skąd mam ściągnąć stery do płyty głównej? Bo na stronie producenta nic takiego nie widziałem, a może źle patrzyłem?

patrixus97 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Już wszystko zrobiłem, wystarczyło ściągnąć i zainstalować poprawkę KB888111. Dzięki temu zaczęło mi wykrywać kartę dźwiękową. Potem tylko instalacja sterownika i jest OK.