Laptop Maxdata rozłącza się i nie ładuje

Witam serdecznie!

Posiadam laptop Maxdata. Ostatnio miałem pewne kłopoty. Otóż gdy podłączam go do ładowania to raz ładuje a raz przestaje… Jesli jest pełna bateria i podłącze go do ładowania to jakoś go utrzymuje. Jeśli jednak nie podłącze i mi się rozładuje to nie można na nim pracować, bo się rozłącza.Musiałbym go zostawić wyłączonego na dłuzej pod ładowarką, to jakos powoli by się naładował. Ale i tak jest cos nie tak bo lampeczka od ładowania powinna się swiecić cały czas. Ale ona raz sie zapala a raz gaśnie. Jak się dobrze trafi, i pokręci ładowarką to bez przerwy ładuje… Dawniej było tak bez przerwy. Teraz nie wiem co się stało :|. Aha i jeszcze jedno. Zawsze kiedy go podłączam do ładowania to końcówka od ładowarki bardzo się nagrzewa. Nie wiem dlaczego… Bardzo proszę o pomoc, Czym to może być spowodowane?? Co powinienem zrobić? Czy to może zagrozić jakoś dyskowi?? POMOCY :frowning:

Uszkodzone gniazdo i/lub uszkodzony wtyk i/lub uszkodzony kabel od zasilacza. Czym prędzej do serwisu, zanim uszkodzisz płytę główną lub akumulator.