Laptop + monitor przechodzi sam w stan hinerbacji

Witam. Mam problem z laptopem ASUS K50AB, otóż kupiłem dziś monitor Belinea 2225 S1W, a następnie podpiąłem i zauważyłem, że podczas użytkowania laptopa (przeglądanie internetu, granie itd.) co jakiś czas laptop przechodzi w stan hibernacji… Jaka może być tego przyczyna ? I jak taki problem można rozwiązać ?

Korzystam z Windows 7

Spójrz w profile zarządzania energią…

Przejrzyj

Panel sterowania -> Sprzęt i dźwięk -> Opcje zasilania -> Edytowanie ustawień planu

i ewentualnie Zmień zaawansowane ustawienia zasilania

Mam wszystko dobrze ustawione, teraz w CMD wpisałem powercfg -h on żeby wyłączyć hibernacje to mi zaczął usypiać jak gram *_*

A nie powinieneś wpisać powercfg -h off??

Źle tu napisałem, ale oczywiście wpisałem OFF :slight_smile:

Swoją drogą zauważyłem dwie ciekawe rzeczy, które może komuś coś podsunął, dodaje zdjęcie gdzie to zaznaczyłem. Dodam, że screeny robię z monitora który podłączyłem

6a14e39c11c64cfbm.jpg

A tak poza tym to zauważyłem, że hibernacja (a jeśli ją wyłączę to) usypianie dzieje się tylko w podczas gry.

Może sterowniki do monitora nie są zainstalowane?

Takie znalazłem

http://www.belinea-treiber.de/index.php … 22%20inch&

Wypakowałem to i zamiast instalatora to mam pliki:

2225 S1W_art no 112201.inf

112201.cat

DriverLanguageMap.xml

LogoVerificationReport.pdf

README_Belinea.txt

Mój Komputer -> Właściwości -> Menedżer Urządzeń -> Monitory-> XXX -> (PPM) Aktualizuj oprogramowanie -> Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu… -> Wybierz folder gdzie masz te pliki co się wypakowały

Zrobiłem, teraz wyświetla mi w menadżerze urządzeń monitor jako Belinea 2225 S1W / Art. No. 112201

Problem dalej jest…