Laptop MSI CR630 Zacina się

Witam.

Daj zdjęcie jeszcze z zakładki Health aby specy obejrzeli.Moze system pada i przydałby sie jego reinstal?

vqvt1v.jpg

Hej,

Dysk jest ok. Nie widać, by był z nim jakikolwiek problem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czyli przeinstaluj windowsa i powinno być OK

Reinstalowany i ten sam problem. :confused: Może wirus? Mam dysk recovery. Nie wiem jak go obsługiwać, więc nie wiem co na nim jest. Ten błąd najczęściej wyskakuje gdy mam podłączone wifi (internet) kablem ten sam problem.

Hej,

Myślę, że w przypadku uruchomienia recovery, przydatny będzie ten turtorial: http://www.grajewo.org/2013/09/30/przywracanie-ustawien-fabrycznych-msi-msi-recovery-przywracanie-systemu-do-ustawien-fabrycznych-w-laptopach-msi-msi-hdd-recovery-hdd-recovery-msi-msi-przywracanie-systemu-restore-the-factory-set/#

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tzn. Przy uruchamianiu systemu mam coś o recovery. Poza tym z dysku troche GB znikło :< Może być tam wirus?

Hej,

Czy uruchomienie tego polecenia powoduje start systemu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak :/ 

Hej,

A możesz pokazać to na zdjęciu?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zapchanie pamięci - najczęściej chrome wywołuje taki stan, trzeba czyścic. Do tego najlepszy jest JetClean. Podczas instalowania kliknij na DECLINE i będziesz mieć super program na bezpiecznych ustawieniach.  Ustawienie stronicowania też jest ważne, żeby ułatwić windowsowi dostęp do pamięci stronicowania. Ustaw 2000MB rozmiar minimalny i tyle samo 2000MB rozmiar maksymalny. Ustaw. Wtedy takie ustawienie zapobiegnie fragmentacji pliku stronicowania.

Procesor: 02% RAM średnio 60% i sie zacina :confused:

post-256796-0-69968100-1396704175_thumb.

Hej,

A czy próbowałeś inne klawisze poza f3?

W mojej toshibie recovery bylo dkstepne chyba pod f8, gdy jeszcze tam było. Sprawdz f8 f10.

Swoją drogą dysk demonem prędkości też nie jest

Masz 4 GB ramu tak ? Ilo bitowy system ? Czy komputer po jakimś czasie zaczyna normalnie pracować ?

Hej,

To, co pokazałeś na screenie, wygląda na ekran wyboru systemu operacyjnego. Musisz więc próbować innych klawiszy funkcyjnych w czasie startu komputera. Sprawdź też, czy w BIOS’ie możliwość uruchomienia Recovery jest włączona. Opcja D2D Recovery powinna być włączona, tak jak na poniższym screenie.

b3482a700f62.jpg

Pozdrawiam,

Dimatheus

2 GB ramu i tak, laptop wraca po np 10 min do funkcjonalności. Dziś włączyłem go, zasnąłem i ten sam problem zawiesił się, po włączeniu (ciemny ekran) kliknąłem na pulpit, on biały, pasek startowy, zniknął i wyskoczyło okno Zamknąć program w lewym górnym rogu.

Nie rozumiem sytuacji.

Ilo bitowy system ??

Pobierz i uruchom AdwCleaner.Cos nie wyrabia i dlatego tak się zwiesza.Sprawdz czy w trybie awaryjnym jest to samo czy odpala się znacznie szybciej