Laptop na kolanach | Bezpłodność (?)

Witam,

od niedawna znalazłem fajna pozycję z laptopem na kolanach jest wygodnie i w ogóle…

Po kilku dniach (jak już brałem laptopa na kolana) przypomniało mi się, że chyba gdzieś czytałem, iż

jak się trzyma laptopa na kolanach, to można pozbawić się płodności (jestem mężczyzną).

Czy to prawda ?!

*Do moderatorów

Napisałem tutaj, bo nigdzie nie pasowało :slight_smile:

To chyba jakaś bzdura z Wirtualnej Polski. :slight_smile:

Po prostu lapciak wieje ci między nogi ciepłym powietrzem. O ile nie spędzasz tak x-nastu godzin dziennie, nie powinno być problemu.

nie powoduje tylko może powodować i nie ciepłe powietrze tylko temperatura która jest wytwarzana podczas pracy laptopa.

Mam podstawkę chłodzącą, a więc wszystko będzie “działało” :smiley:

Dzięki! :wink:

Musiałbyś chyba siedzieć z tym laptopem kilka lat na kolanach żeby stać się bezpłodnym a ponadto laptop powinien być z centrum Czarnobyla :wink:

A tak poza tym to chyba największe zagrożenie to wybuch baterii/laptopa ewentualnie porażenie prądem.

Nie jestem specem, ale raczej chodzi tu o temperaturę. Po prostu chłopak ma jądra na zewnątrz ciała, ponieważ temperatura musi być mniejsza niż w ciele. A pewnie gdy grzejemy tam ciepłym powietrzem, to temperatura dla naszych jąder nie jest dobra:P

eee tam co sie przejmujesz w tych czasach lepiej nieplodzic dzieci bo malo kogo na to stać wiec jako sztuczna metode antykoncepcji wybrałbym tą;)

pozatym mozesz zawsze sie kochac bez gumy jak jestes bezpłodny :wink:

same zalety

i czym sie tu przjemować?

zyc nieumierać :wink:

a jak zapragniesz potomstwa to przestan używac laptopa na kolanach i po roku czy tam 2 bedzie ok (chyba)

:wink:

tyle

osz ■■■■■■■, to już nigdy nie będę leżał na plaży do słońca w lecie…

Onet.pl jak nic.

Przecież chłopak napisał że ma podstawkę chłodzącą więc na jądra(przynajmniej z teorii) powinno wiać przyjemne chłodne powietrze :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: to taka mini klimatyzacja jąder haha :lol: :lol: :smiley:

Gdzie Wy macie jądra, że laptop Wam tam dmucha? Podstawka od ciepłego laptopa na pewno izoluje, ale po jakimś czasie tez się nagrzeje. Ale raczej ja tam się o swoje plemniki nie obawiam, muszą być twarde i dawać radę w tych ‘ekstremalnych’ temperaturach.

Overclocker Lepiej nie płodzić dzieci? To chyba żart. A kto później będzie pracował za ileś tam lat? Sami staruszkowie będą. Pomyśl zanim coś napiszesz. Patrząc na teraźniejszość i tylko na nią nie masz zbytniej przyszłości bo jej nie zaplanowałeś :slight_smile: