Laptop nagle zwolnił... i ta Vista

Przeżyłem już TĄ SPRAWĘ

Rzecz jasna, po zmartwychwstaniu, postanowiłem z nowym CClenaerem posprzatac, zaktualizowac windows’a (jeden Fail - nie chce pobrac jednej), odinstalowac niepotrzebne programy, zrestartowac FF.

Wszystko fajnie gdyby nie to że jakoś on zacina. Dosłownie. Coś CC skopał? Bo ja jak to ja, podejrzewam już że laptop jest małą mróweczką wielkiego chińskiego botnetu.

Na jutro musi byc w miarę sprawny, bo będzie aktywnie wykorzystywany na pewnej stronie z Flashem :smiley:

Laptop z Vistą, bez żadnych płytek. Więc reinstalacja nie wchodzi w grę. Musi byc jak jest. A szkoda… windows 7 by mu pomógł no ale ;/.

Także może byc to wirus, jak i wina windowsa. Ale tak nagle zwolnic, tak widocznie… może wyolbrzymiam… a może nie?

Darmowe forum, warto napisac. Każdy z Was ma swe opinie, ulubione programy… a ja przyjmę je wszystkie :smiley:

Laptop ma już prawie 5 lat :wink: Windows dalej trwa…

Jakie macie pomysły? Mam avasta… ale liczę, że ktoś da poradę z “wyższej półki”.

Łudziłem się że reinstall Flasha coś da. Gdzie by tam -,-

Ps. Tytuł dobry ;] Nowy temat założony, bo niby tyczy się zgoła innej kwestii. Nie bijta.

Przeskanuj Malwarebytes

Przepraszam, że nie napisałem nic więcej, ale zasypiam ma siedząco…

Sam CCleaner nie posiada zbyt wiele funkcji. Pobierz Wise Care 365, odpowiednio go skonfiguruj i przeczyść nim system.