Laptop nie czyta kart pamięci

Po instalacji Windows 8.1 laptop nie może czytać kart pamięci. Nie wiem dlaczego. Widziałem w Menedżerze Urządzeń jakieś nieznane urządzenia. Jedno to Nieznane Urządzenie, a drugie USB 2.0-CRW. Teraz tego Nieznanego Urządzenia już nie ma. Kiedy kliknąłem Aktualizuj Sterownik i wybrałem: Wyszukaj automatycznie oprogramowanie sterownika, to wyskoczył komunikat, że system nie może zainstalować oprogramowania sterownika. Czy to Nieznane Urządzenie było gniazdem kart pamięci? A może to wina mojej wadliwej płyty głównej? Co ja mogę teraz zrobić? Mam znowu instalować system?

 

Wątpię, czy nawet reinstall pomoże, bo to Nieznane urządzenie było, jak wyskoczył mi komunikat, że wprowadzono zmiany i trzeba ponownie uruchiomić komputer.

 

Aha. Okazuje się, że system zainstalowany w trybie UEFI powoduje, że się laptop szybciej nagrzewa w trybie 2.3-2.7 GHz niż w Legacy.

 

Wybaczcie. Podforum pomyliłem.

 

Ktoś mi poradził zainstalować SlimDrivers. USB 2.0-CRW, to czytnik kart pamięci. Sterownik nazywa się Realtek Card Driver. Problem rozwiązany.

 

Przed chwilą miałem problemy z kartą Wi-Fi. Na wszystkich stronach pisało, że witryna jest nieosiągalna. Ale już jest OK. Czy to może być wina sterownika kart pamięci?

 

Nie. Nie może.

To raczej wina karty Wi-Fi. Za szybko włączyłem przeglądarkę :smiley: