Laptop nie da się włączyć - wtskakują błędy/czarny ekran


(Terus16) #1

Mam duży dziwny problem z laptopem dokładnie wydaje mi sie ze cos z dyskiem ale moze to tylko jakis problem z systemem. Polega on na tym że laptop nie może sie właczyc jak go uruchamiam to albo wyskakują jakies bledy na czarnym ekranie albo czasem jak mam szczescie to wyskakuje czarny ekran i pyta mnie sie czy uruchomic normalnie windows kiedy go uruchamiam wyskakuje logo systemu i po 5 sekundach sam sie resetuje. Kiedy chce go sformatować wyskakują mi 3 partycje na których pisze jako system plików "nieznane" i przez to nie moge zainstalowac na nowo systemu oraz nie moge poprostu usunąc partycji. Natomiast kiedy wchodze w opcje napraw system i wpisuje komende format c: komputer formatuje sie do momentu 73% i staje czekam juz 2 godziny i ciagle jest 73% ;/ i pomóżcie mi jak mam go sformatować (tak na marginesie laptop czyta tylko oryginalne płyty) jest to model Averatec sprowadzony z USA. POMOCY :smiley:

Złączono Posta : 30.11.2007 (Pią) 22:30

ooo cud sie stał jest 74% po 3,5h :smiley: piszcie błagam :mrgreen:


(Zbych ) #2

Może usuń wszystkie partycje i załóż nowe , ale wydaje mi się że masz uszkodzony dysk a mogą być uszkodzone również pamięci. test dysku i pamięci.


(squeet) #3

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy


(Terus16) #4

no własnie nie moge usunac partycji bo pisze ze jest jakis problem z okresleniem systemu plikow i poprostu nie da sie...

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 10:57

ale przez noc zrobilo sie juz troche% jest juz 80% ;D