Laptop - nie działa klawiatura

Witam. Niedawno zakupiłem laptopa firmy lenovo. Po miesiącu używania , dziś pojawił się problem. Włączam komputer - wpisuje hasło - wszystko ok, ale już w systemie ( vista) nie działa klawiatura. Jakikolwiek klawisz się naciśnie to wydobywa się dziwny dźwięk. Taki jak ze starego commodore. Wie ktoś co można zrobić zanim oddam na gwarancje? może to jakaś błachostka i da się to szybko usunąć

odpal linuxa jakiegoś z płyty i zobacz czy “w nim” działa klawiatura.

Próbowałeś przywracania systemu?

jak nie to spróbuj, bo mi to wygląda na problem z windows…

czy instalowałeś złe oprogramowanie? Ja zakładałem parę planów, ale jeden jest niemożliwy a drugi kosztowałby cię może.

Czy masz jakiegoś kolegę, który kupił sobie vistę (dowolna edycja) w sklepie nie dołączoną do żadnego laptopa? Możesz także udać się do pobliskiego informatyka, który ma vistę na płycie. Wciskasz przycisk thinkvantage i szukasz opcji bootowania z dysku dvd, wkładasz płytę, wychodisz z biosu, wybierasz język, napraw komputer, klikasz na swoją vistę i dalej, oraz przywracanie systemu - spróbuj bo może masz jakiś punkt przywracania, bo mogło coś się popsuć.

@up - no to jest problem z wingrozą. instrukcja tutaj.

@kszalek1 - nie musisz testowac linuxa, no chyba ze nie masz aktualnego przywracania za bardzo.

Ok już sobie poradziłem . To był problem z windowsem… wystarczyło przywracanie systemu :slight_smile: Tylko ciekawi mnie od czego to się stało. Jest to najczystszy laptop jakiego widziałem. Nie ma na nim nic. Sprawdzany był tylko onet i poczta :slight_smile: