Laptop - Nie działa podgłaszanie z klawiatury

Witam serdecznie :slight_smile: Posiadam laptopa Firmy ASUS model M51V , zrobiłem wczoraj Format i zainstalowałem Windows’a 7 Home Premium 64 bity ( gdy komputer kupiłem w zestawie był XP Home Edition ) no i wszystko działa poza jedną rzeczą a mianowicie przyciskami F10,F11,F12 które między innymi odpowiadają za Wyciszanie oraz podgłaszanie i ściszanie dzwięku …

Wie ktoś o co chodzi ? Czy trzeba coś gdzieś ustawić / przestawić , bądz wgrać jakiś plik czy coś ?

Z góry dziekuje za odpowiedz , pozdrawiam :slight_smile:

Zajrzyj na stronę Asusa, wyszukaj materiały do pobrania dla twojego modelu laptopa, ściągnij sterowniki, które tam znajdziesz i je zainstaluj.

Znalazłem ale problem jest tego typu żę tam są same sterowniki pod WIndowsa XP ewentualnie pod Viste a nie ma pod “7” :frowning: Spasuja stery z XP albo Visty pod Wina 7 ?

A nie wystarczy kombinacji Fn + przycisk funkcyjny? W moim HP tak jest, a na dodatek w BIOSie mogę ustawić klawiaturę, czy pierwszeństwo mają funkcje Fx czy multimedialne.

No tutaj w tym lapku działały zawsze z przyciskiem “Fn” czyli Fn+F10,F11,F12 … a teraz nie działa więc cyba nie ma jakiś sterwów :frowning: