Laptop nie laczy sie z siecia wifi

Witam!

Na wstepie chcialem przeprosic za brak polskich znakow. Ale do rzeczy. Dzis pracujac na swoim lapku nagle przestal mi dzialac internet (polaczenie wifi). Na drugim lapku i na dwoch telefonach wszystko ladnie dziala. Z internetem kombinowalem juz na wszelkie sposoby i wychodzi na to, ze to nie jego wina. Cos tam probowalem zrobic z komputerem i jedyne podejrzane co znalazlem, to to, co przedstawiaja zdjecia przeze mnie przeslane. Aczkolwiek nie jestem pewny, czy te zdarzenia nie nastapily, gdy cos wczesniej kombinowalem. Wifi normalnie widzi i sie laczy, tylko nie ma przez nie dostepu do internetu. Z IP kombinowalem, ustawialem recznie, z internetem chyba wszystko przeszukalem z poziomu admina i nic nie pomaga. Takze prosze o pomoc; co moge jeszcze zrobic?

Pozdrawiam

1206_5.jpg

1206_6.jpg

Naciśnij klawisz z flagą oraz R. W oknie Uruchom wpisz control netconnections i kliknij OK.
 W oknie połączeń sieciowych otwórz właściwości połączenia Wi-Fi, z którego korzystasz, podświetl TCP/IPv4 i kliknij Właściwości. Zaznacz opcję, która pozwoli na określenie serwerów DNS i wprowadź: 8.8.8.8 oraz 208.67.222.222.
 Zapisz ustawienia i sprawdź czy działa.