Laptop nie ładuje baterii (bateria sprawna działa w innym laptopie)

Witam, mam problem z moim laptopem, a mianowicie z ładowaniem baterii. Nie dawno go kupiłem i sprzedawca uprzedzał mnie, że bateria jest wyeksploatowana i nie działa. Nie byłem wtedy zmuszony do pracy na baterii, dlatego w żaden sposób mi to nie przeszkadzała. Jednak po pewnym czasie stwierdziłem, że jednak mogę mieć użytek z baterii więc kupiłem nową, ale jak się okazało laptop wgl jej nie ładuje. Laptop działa na baterii, gdy ta jest naładowana, ale po podłączeniu zasilanie wcale jej nie ładuje.

Problem elektroniki na płycie w układzie zasilania - serwis.

Zacznij od… porównania wersji BIOSu. W ostatnim czasie to jakaś plaga w Asusach i HP, że nie ładują baterii i w wielu wypadkach pomaga aktualizacja BIOSu. Jak to nic nie da, to serwis.

Aa, ok sprawdzę to z tym biosem. Jeśli to nie pomoże to rozumiem, że ewentualne usterka samemu będzie trudna do zlokalizowania :stuck_out_tongue: A orientujecie się może jaki może być koszt takiej wizyty w serwisie ?

Przetwornica na płycie głównej, ładująca baterię: http://www.laptoprepaircenter.pl/laptop-nie-laduje-baterii-nie-dziala-na-baterii-naprawa-ukladu-ladowania-akumulatora