Laptop nie startuje na zasilaniu bateryjnym

Witam,

Otóż mam taki problem:

Chciałem sobie dzisiaj wziąć laptopa do drugiego pokoju by coś spisać z TV i od razu to sprawdzić w internecie lecz gdy tylko odłączyłem kabel zasilania ekran znikł. Zrobiłem restart, lecz gdy chciałem uruchomić laptopa to ekran się włączył i migały 2 lampki: od włączonego caps locka i num locka.

I teraz pytanie co z tym zrobić?

Sterowniki zainstalowałem ze strony HP, na to nałożyłem sterowniki mobility od ATI lecz zauważyłem że są gorsze i użyłem funkcji: Przywróć sterownik.

Oto mój laptop:

Ati radeon mobility 3450 HD

2 GB ram

AMD Athlon 2.1 Ghz

Czy to wina sterowników czy laptop na gwarancje?

Sterowniki ze strony HP były od czego ! ? A te od ATI to się domyślam, że były od grafiki, te zestrony HP pewno też (i pewno też od ATI tylko starsza wersja). Dowiedz się najpierw jak instalować nowy sterownik :stuck_out_tongue_winking_eye:

Po czym zauważyłeś ze sterownik jest gorszy ?

ps

Stawiam na zużytą baterie :wink:

Tak, sterowniki od Karty graficznej lecz przed chwilą usunąłem wszystkie sterowniki od karty graficznej i zainstalowałem tylko te dobre (te ze strony HP). A zauważyłem po tym że w grze (Multi theft auto San andreas (jedyna w która gram na laptopie xd)) lagowała (znaczy były częstsze spadki FPS niż na tych od HP )