Laptop nie uruchamia panelu logowania

witam, mam problem jestem teraz na tel. to nie moge pisac polskich znakow. dzis jak ,pracowalem" na laptopie wylaczyl mi sie, jak prawie codziennie… i pozniej od nowa normalnie sie wlacza, lecz nie dzis, wylaczyl mi sie i nie chce sie wlaczyc panel logowanie jakby sie zatrzymal na ladowaniu. wylaczalem go, wyjmowalem baterie i nic… robie teraz ,narzedziem do naprawy, ale nie ma efektow caly czas trwa,

prosze o pomoc z gory dzieki.

Spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym (F8 po uruchomieniu laptopa).

po narzedziu do reperacji zatrzymalem je po 1,5 h i kliknelem opcje druga cos zmiany i pozniej jakis blad jak mi znowu kompa wylaczylo bylo e kroki chyba reinstalacji, ale nie dzialalo bo znowu wylczylo… a f8 nie da rady wlaczyc :confused:

Dodane 17.01.2013 (Cz) 16:24

da rade zrobic jakos kopie zapasowa samego systemu z mozliwoscia wlaczenia tylko biosu lub narzedzia do naprawy systemu? mam win7 oryginalnego kupionego odrazu w laptopie i nie chcialbym go stracic, da rade zrobic formata bez usuwania windowsa? kkopie zapasowa moze moglbym miec siostry, albo drugiej siostry co ma win viste. z kopia innego komputera mozna zrobic naprawe systemu?

prosze o pomoc.