Laptop nie uruchamia sie

Witajcie.

Zainstalowałem na Acerze TM 8100 - Windowsa xp sp2, wszystko przebiegło pomyślnie, komputer pierwszy raz sie uruchomił…działa…ale tylko raz

Kolejne NORMALNE uruchomienie - po ekranie ładowania Windowsa robi się biały ekran…zmieniający odcienie - i nic sie nie uruchamia.

Jak uruchamiam jako AWARYJNY albo OSTATNIA ZNANA DOBRA KONFIGURACJA to działa, wszystko sie włancza - oczywioście w okrojonej wersji.

Co jest nie tak?

pierwszy raz mi sie takie coś zdażyło…macie jakieś pomysły?

Z góry dzięki i pozdrawiam

http://support.microsoft.com/kb/315222/pl

No tak poczytałem sobie o opcjach trybu awaryjnego, ale dalej nie wiem czemu nie chce mi sie uruchomić Windows w trybie normalnym i jak naprawić to.

Formatowałem komputer juz 2x i cały czas występuje ten problem.

HELP

Nie bardzo łapie się w tym problemie,ale może trzeba :Start>uruchom wpisz msconfig >ok i zaznacz Uruchomianie normalne

Czy instalowałeś jakieś sterowniki ? Może od karty graficznej?

tak zaraz po instalacji zainstalowałem ściągnięte z internetu sterowniki do tego laptopa - bo orginalna płytke zgubiłem.

sterownik ATI zainstalował się bez problemu, ale Windows dalej się nie uruchamia…

Jak wciskam uruchom normalnie to po ładowaniu systemu biały ekran sie pokazuje…i nic

i przy każdym uruchomieniu jest ekraz z wyborem opcji uruchamiania…a to chyba nie jest normalne…

Wejdź poprzez tryb awaryjny do systemu, odinstaluj sterowniki i według mnie powinno działać.