Laptop nie usypia się i nie hibernuje - trzeba go restartować

Witam!

Dwa dni temu kupiłem laptopa: Dell Inspiron 15 3537

Procesor: Intel® Core™ i7 4gen 4500U 1,8 - 3 GHz

 

System operacyjny: Windows 8 64 bit

 

Pamięć RAM: 8 GB

 

Pojemność dysku: 1000 GB

 

Grafika: AMD® Radeon HD 8850M + Intel® HD Graphics 4400

 

Zaktualizowałem go do Win 8.1 ale zaczął strasznie mulić, spadła wydajność i itp. Powróciłem do Win 8 i tak jak w 8 i 8.1 mam problem z uśpieniem i hibernacją. No zamknięciu pokrywy laptopa ekran staje się czarny ale laptop nadal chodzi, migają dwie białe kontrolki i aby go przywrócić to pracy musze przytrzymać przycisk zasilania i zrestartować i na nowo uruchomić. Nawet w menu zasilanie i wybranie Hibernacja czy Uśpienie nie działają. Stosowałem już różne sposoby naprawy ale nie dały skutku.

Wchodziłem w Rozwiązywanie problemów i zasilanie. Rozwiązało problem z uśpieniem i było ok za 1 razem a za 2 razem już nie. Ponownie to przeprowadziłem i nic nie wykryło a on nadal się nie usypiał.

Zmieniałem w zarządzaniu zasilania różne opcje i tez to nic nie dało.

Odinstalowałem całkowicie w trybie awaryjnym sterowniki i zainstalowałem najpierw do Intel, restart, AMD i restart. Nic nie pomogło.

Zaktualizowałem BIOS.

Aktualizacja do Win 8.1 odpada bo przez nią wszystko się zacina i komputer zamiast 30 sekund uruchamia się 2 minuty.

 

Co jeszcze mogę zrobić ?? Prosze o pomoc bo już nerwowo nie wytrzymuje. :frowning:

 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/restore-refresh-reset-pc

a może spróbuj utworzyć skróty? nie będzie to pełne rozwiązanie, ale zobacz czy w ogóle działa

 

  1. Kliknij prawym klawiszem myszy na pulpicie i wybierz: nowy - skrót