Laptop nie widzi karty wifi

Witam wszystkich.Mam pewien problem kupiłem sobie laptopa Toshiba L750-1ek wszystko z początku pięknie działało a po jakichś 3 godzinach znikneło mi wifi.Komputer wgl nie widzi zadnej sieci co gorsza nie widzi karty;/ w menagerze urzadzen przy urzadzeniu atheros wireless adapter jest żółty trójkąt a dioda na obudowie jako jedyna świeci się na pomarańczowo .Wg mnie jest to zepsuta karta wifi .Czy mam coś jeszcze sprawdzić z góry dziękuje za pomoc

No jednak najpierw zainstaluj sterowniki do WiFi, skoro masz wykrzyknik w Menadżerze Urządzeń: https://uk.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=UK&mode=allMachines&action=search&teddProduct=6462&selShortMod=2967

Niestety to nic nie dało sterowniki były już zainstalowane a w połączeniach sieciowych wykrywa mi tylko jedną karte a w menagerze urządzeń przy atheros wireless network adapter we właściwościach pisze ,This device cannot start. (Code 10)".Laptop jest nowy jeszcze na gwarancji choć kupiony przez ebay więc chyba nie pozostaje nic innego do zrobienia jak go zwrócić ?

Mateusz16612 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

kupiłes ten laptop jako uzywany?