Laptop nie "widzi" sieci

Witam, z laptopem bylo wszystko w porzadku, ale niedawno laptop nie widzi sieci bezprzewodowych. Bralem funkcje “Napraw”, nic jednak to nie pomaga. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze w lapku (pewnie inne tez tak maja) mam przed uruchomieniem systemu taki jakby panel, gdzie moge do internetu wejsc, na skype, itp. I przez ta opcje wszystko ladnie smiga. Ale jak na systemie jestem to nie widzi sieci. Co zrobic aby laptop widziale sieci czy cos ?Prosze pamietac, ze nie bylo tego problemu wczesniej, raptem kilka dni temu taki problem powsta. Z gory dziekuje za pomoc.

Twój laptop jak najbardziej widzi sieci bezprzewodowe - inaczej Skype by nie działał.

Najprawdopodobniej używasz jakiegoś programu do zarządzania sieciami wifi. Producenci laptopów często dodają do systemu takie oprogramowanie dublujące funkcje Windows.

Poszperaj w ustawieniach tego programu a zapewne znajdziesz opcję wyłączającą “panel” i przywracająca mechanizmy Windows.

Ewentualnie odinstaluj to oprogramowanie.

Mógłby ktoś bardziej pomóc ? Odinstalowałem nawet sterowniki i od nowa zainstalowałem z płytki, lecz to nic nie pomogło. Proszę o pomoc.