Laptop nie widzi wifi

Witam.
Dzisiaj pojawil sie problem z siecia wifi na moim laptopie. Wifi jest wlaczone, ale nie widzi zadnej sieci. Wszystkie inne urzadzenia w domu nie maja problemu z siecia (komorka, drugi laptop, ps4, tablet). Zrobilem nawet reset systemu do ustawien poczatkowych (z zachowaniem moich plikow), jednakze i to nie pomoglo. Czy ktos wie co z tym zrobic? Pozdrawiam

A jak wygląda ikonka w pasku startowym od sieci ?? Jest na nim czerwony krzyżyk ? Albo w panel sterowania -> centrum sieci -> zmień ustawienia karty sieciowej. Napisz jaki ma status sieć wifi.

Były zmieniane jakieś ustawienia w routerze?

Jest gwiazdka.
Byly zmieniane ustawienia routera (dzwonilem wczesniej do operatora). Cos pozmieniali. Jednak wydaje sie, ze internet dziala teraz lepiej na immych urzadzeniach. Jednakze przestał dzialac totalnie na moim.
Pokazuje Brak polaczenia z zadna siecia

Wcześniej były widoczne jakieś inne sieci? Masz możliwość ustawienia Hot Spota w smartfonie i sprawdzenia czy wtedy znajdzie sieć?

Wczesniej byly widoczne inne sieci.
Kurcze, nie mam mozliwosci włączenia hot spota.
Jestem za granica i nie mam tutejszegp 4g w telefonie (jak chce wlaczyc hotspot to musze sie rozlaczyc z siecia wifi na tel, a wtedy stracę internet)

Próbowałeś wyłączyć i włączyć kartę sieciową? Możesz spróbować jeszcze raz zainstalować sterowniki karty wifi

Tak. Wylaczylem i wlaczylem - nic.
Ok. Sprobowalem zrobic hot spota z mojego telefonu (troche zabule ale coz). Jednakze moj laptop dalej nic nie widzi za pomoca wifi, wiec hotspot udostepniony z telefonu nic nie zmienia

Spróbuj jeszcze zainstalować te sterowniki

W jaki sposob, jesli nie mam internetu na laptopie?

Nie dasz rady podłączyć się kablem?

Hmm. Jak probuje polaczyc kablem to wyskakuje “Unidentified network” i dalej nie mam dostepu do sieci

edit
Wszedlem w ustawienia Ethernetu. tam jest taki opis:
Twoje urzadzenie jest polaczcone, ale moze nie byc mozliwy dostep do wszystkich elementow sieci. Jesli masz ograniczony plan taryfowy, mozesz ustawic te siec jako polaczenie taryfowe lub zmienic inne wlasciwosci.
Jak kliknalem na rozwiaz problemy to wyskoczylo:
Znaleziony problem - Karta sieciowa Ethernet nie ma poprawnej konfiguracji protokolu IP

Dobra. Kolejny update. Polaczylem sie z netem, za pomoca kabla. Jednakze siec WIFI dalej lezy