Laptop nie włącza się

Witam, mam taki problem. Od jakiegoś z moim laptopem dział się coś dziwnego a mianowicie gdy pracowal bylo ok ale jak po uruchomieniu ponownym np to gasł i można go wyło włączyć dopiero po okolo godzinie. Rozebralem wyczyscilem złożylem i musialem czekac po złożeniu około ponad godzine do włączenia. Co może byćnie tak? Prosze o pomoc

Chris_19 na początek pisz wyrazniej nie spiesz się i nie panikuj po drugie radziłbym się tym nie bawić tylko dał bym to do serisu i koniec w sklepie zrobiom ci to za 20zł góra , zaoszczędzisz nerwów

Denerwuje mnie tylko fakt że odrazu się nie chce włączyć tylko po jakimś czasie.

Co się tyczy ceny to nie byłbym pewny czy za 20 zł ktoś podjąłby się tego tematu w serwisie :confused:

A co do kwestii samej awarii to wiązałbym ją z ustawniami dotyczacymi baterii lub tez samej baterii.

Specem nie jestem ale to tak jak dla mnie pachnie :slight_smile:

Możliwym jest ze podczas pracy w systemie w jakis bliżej nieznany sposób twója akumulator sie rozładowuje np. (zle przylegajaca wtyczka)

Gdy restartujesz twój system laptop moze czekac az bateria w pełni sie naładuje aby móc normalnie pracować

Aczkolwiek tak długi start systemu mozna takze wiązać z problemami HDD. (mam na myśli start po złozeniu do kupy laptopa)

I na dodatek nie pali sie lampka od ładowania tylko lampka pali się od zasilania. Co może być bez udawania się do serwisu?

Dodane 31.03.1986

Jeżeli to bateria to komp powinien chodzic na samym zasilaczu?