Laptop nie wykrywa karty graficznej

Witam, mam netbooka marki Asus i w nim kartę GeForce 9300m Gs 256 MB, i laptop nie chce mi wykryć tejże karty, w biosie nic nie ma do ustawiania żeby zmienić z karty zintegrowanej na tą właściwą, co może być przyczyną że laptop jej nie wykrywa? PS mam windows 7

Jaki model Asusa? Czy obraz wyświetla się normalnie? Czy w podstawowej rozdzielczości w kilku kolorach? Być może będzie potrzebny re-balling grafiki.

tak obraz wyświetla się normalnie i mam że jest zainstalowana karta “Rodzina mikoukładów Mobile Intel® 945 Express Chipset Family” i jak biore zmianę rozdzielczości to maxymalnie mogę ustawić na 1024 x 600 (zalecane), a co oznacza re-balling?

Intel

to posciąga najnowsze sterowniki do grafiki,płyty itp

Wejdź w menedżer urządzeń i odinstaluj sterownik graficzny. Na stronie Asusa znajdź swój model laptopa a następnie ściągnij stamtąd sterownik. Jeśli nie znajdziesz pod Win7 to śmiało możesz zainstalować te od Visty.

Odinstalowałem stare sterowniki, zainstalowałem nowe i nic, w menedżerze urządzeń nic się nie pojawiło odnośnie mojej karty graficznej tylko po uruchomieniu ponownie systemu zainstalowały się z powrotem te sterowniki które już wcześniej były

coś jednak w biosie powinno byś VGA priority,VGA mode ponieważ windows nawet “nie widzi” nowego urządzenia gdyby tylko sterowniki były problemem to Windows by krzyczał o nieznanym urządzeniu sterowniki do GeForca ściągasz z strony producenta karty graficznej Nvidia

Podaj jaki model laptopa.

Mam identyczny problem ta sama karta model asus F3s. podane wyżej rozwiązanie nie skutkują, mam viste proszę o pomoc.