Laptop nie wykrywa mikrofonu


(Adix 1997) #1

Witam, od kilku miesięcy posiadam laptop firmy Lenovo G500. Przyszedł czas aby w jakiś sposób się porozumieć z osobą po drugiej stronie monitora. W laptopie jest jedno wejście jack, a jak nam wiadomo słuchawki z mikrofonem posiadają dwa. Zaopatrzyłem się w przejściówkę aby podłączyć słuchawki jak i zarówno mikrofon. W ustawieniach niby widzi 3 mikrofon 

25a5a3k.png

jednakże w praktyce jest inaczej. W Smart Audio przełączałem na ,, zestaw słuchawkowy '' to samo. W programie TeamSpeak3 gdy ustawię ten mikrofon, druga osoba która stara się ze mną porozumieć słyszy tylko szum a gdy staram się coś powiedzieć on się nasila. Próbowałem także podłączyć inny mikrofon niż ten w słuchawkach i to samo co powyżej. Mam nadzieje że uzyskam tutaj odpowiedz, ponieważ jest to uciążliwe. Z góry dziękuje !


(Dimatheus) #2

Adixxxx , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Piotrsobol) #3

Trudno uwierzyć żeby w laptopie nie było wejścia mikrofonowego… Kliknij PPM na nieaktywny mikrofon, w pierwszej zakładce możesz go włączyć, w trzeciej masz różne regulatory.


(Bowjan) #4

Z ilu części sklada się wtyk jack w tej przejściówce ?


(Adix 1997) #5

Z 3 części.


(Bowjan) #6

To nie będzie działac.


(Adix 1997) #7

http://i61.tinypic.com/2m79o40.jpg

Tzn myślę że pomyliłem się, dla pewności wrzucam foto