Laptop nie wykrywa napędu DVD

Witam!

Problem dotyczy niewykrywania napędu przez laptop. Sprawa wygląda następująco: uruchamiam laptopa, czekam aż wszystko się załaduje, włączam okno Komputer i sprawdzam, czy jest napęd. Jest, ale za kilka sekund znika na moich oczach. Potem nie ma już go cały dzień.

Zaglądałem do środka, wyjmowałem napęd, ponieważ myślałem, że coś się poluzowało, ale i to nie pomogło.

Menedżer urządzeń, także nie widzi napędu.

Próbowałem uruchomić także płytę bootowalną, jednak ona nie działa.

Jeszcze taka jedna sprawa techniczna. Jak włożę płytę do środka, to słyszę, że wszystko działa, kręci płytą, ale nic się nie pojawia.

Jak to naprawić?

Laptop: Acer Aspire 5520

Acer to Acer wiadomo.

Oddaj na gwarancji do serwisu.

Napędy w laptopach szybko często padają a w sprzętach takich półek jak Acer wybitnie szybko.

Z tym wysyłaniem do serwisu muszę jeszcze poczekać, ponieważ komputer jest mi teraz niezwykle potrzebny, a zanim wróci z Czech to minie przynajmniej 5 albo 6 tygodni.

Witam, mam problem z napędem dvd w acer aspire 5520, jakiś czas temu zniknął mi napęd w Mój komputer, w menadżerze urządzeń, kieszeń otwiera się i gdy wkładam płytę jest rozruch jak by czytał ale ni nie pojawia się w Mój komputer, czyściłem tez rejestr tak jak czytałem gdzieś na innym forum ale tez nie pomogło. za wszelkie porady dzięki,