Laptop nie wykrywa sieci WI-FI

Witam. Mój laptop BENQ Joybook A52, podczas włączania rano nie wykrywa WI-FI z routera od komputera. Nigdy nie miałem problemu,aż do teraz, żadnej sieci nie wykrywa bezprzewodowej. Router na pewno jest ok, bo w telefonie mogę się podłączyć pod WI-FI bez problemu. Nic nie było instalowane na laptopie ani na routerze nie było nic przestawiane.

Problem jest raczej po stronie laptopa,bo on nie wykrywa żadnej sieci wi-fi,a w telefonie mam 4 sieci dostępne,tak samo w pc.

Proszę o pomoc.

Mam tego samego laptopa i miałem kiedyś coś podobnego - laptop owszem, widział sieci bezprzewodowe, ale mojej z routera nie.

Pomogło ściągnięcie nowych sterowników do karty sieciowej (te na płycie już w momencie zakupu laptopa były starsze niż te w sieci)

Sprawdź czy na przednim panelu nie wyłączyłeś przypadkiem przełącznikiem karty radiowej.

jest wlaczona. nic nie przestawialem,bylo 2 lata ok,a teraz nagle nie wykrywa zadnej sieci.

Zazwyczaj sterownikom do kart sieciowych wifi towarzyszą programy, które wspomagają działanie sieci. I są niezbędne do poprawnego działania. Więc proponuję najpierw ściągnąć ze strony producenta wszystkie sterowniki dla twojego systemu operacyjnego. I zainstalować sterowniki na nowo, zaczynając od chipsetu. Gdy już zanistalujesz sterowniki zainstaluj sobie program tzw menedżer sieci Wifi. I z bani. powodzonka