Laptop nie wykrywa żadnej karty sieciowej

Cześć, mam problem otóż nie działa mi wifi w laptopie acer aspire 5738z, karty sieciowej nie wykrywa po kliknięciu ‘‘Zmień ustawienia karty sieciowej’’.

Wykrywa kartę gdy wchodzę w menadżer urządzeń ale są kolo niej takie żółte wykrzykniki.

 Pobrać i zainstalować sterowniki.

Niestety nie wiem jakie sterowniki pobrać, teraz kompletnie zniknęły mi z menedżera zadań wszystkie karty sieciowe, została tylko karta Ethernet :confused:

Sprawdź w menedżerze urządzeń jaki to model karty i pobierz odpowiednie sterowniki dla posiadanego systemu.

http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/drivers

Nie włączyłeś czasem trybu samolotowego, albo nie wyłączyłeś tej karty? Można to zrobić właśnie w opcjach, w które wchodziłeś.

 

par00vka, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Teraz niestety nie mam pojęcia jaki to był model karty, bo wszystkie znikły. Nie używałem tego laptopa przez jakiś czas, i wcześniej wszystko było normalnie.