Laptop nieustannie się wylogowywuje - przerwana aktualizacja

Witam wszystkich forumowiczów! Niestety, ale po ostatniej (przypadkowo) przerwanej aktualizacji laptop nie chce się normalnie wylogować i muszę odłączać go od zasilania. Gdy używam laptopa w domu to wyciągam z niego baterie i pech chciał, że w trakcie aktualizowania systemu doszło do przerwy w dostawie prądu. Widząc objawy, pomyślałem że może przywracanie systemu pomoże, ale niestety komputer nie jest w stanie przywrócić systemu do wcześniejszego punktu przywracania i wyświetla błąd 0x8000FFFF. Zauważyłem też, że od czasu tej nieszczęsnej aktualizacji przeglądarka Opera włącza się po czym się zawiesza, tak że za każdym razem nie można jej włączyć. Odinstalować jej nie mogę bo też się wiesza okno deinstalacji. Proszę Was o pomoc. Nie wiem jakie dane mogą być potrzebne więc w miarę potrzeb będę je wstawiał.

Kilka resteów i naprawa systemu z niebieskiego ekranu jest w historii zmagań:)?

za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać :confused: Jeśli jest to gdzieś wytłumaczone to chętnie się za to zabiorę

Uruchamianie z nośnika ratunkowego

ew. reset windowsa z zachowaniem plików;)

Z win7 też tak można?

Też powinna być opcja naprawy, z xp przesiadłem się na 8 (krótko) i później 10;)

To się kwalifikuje, niestety, do ponownej instalacji systemu. Nawet w domu nie wymontowuj akumulatora z laptopa. Oszczędności z tego żadne lub znikome, a strata czasu (i nie tylko) w takich sytuacjach olbrzymia.

1 polubienie