Laptop nowy procek i dalej tnie się

witam

mam problem z laptopem łapie mi “zawiechy” myślałem z początku że to wina procesora kupiłem nowy 2 rdzeniowy 1.6 i niestety dalej to samo z tym że teraz widać że to nie procesor bo mysz się nie przycina i widać że procen “na ludzie” pracuje laptop “hasee” procek duo 1.6 intel 512ram 80gb i zintegrowana karta grafizna

jeśłi chodzi o ram to zainstalowałem speed -x program który daje kopa ramowi i z początku były efekty ale nie wiem czy to tak naprawdę nie zamula mi kompa http://w786.wrzuta.pl/obraz/4vl0JK2bkXT/2222 <=== 700 ponad ramu ? przy odpalonej operze i radiu ? coś więcej odpale to nawet 900 pokazuje a procek 20% max

więc tak mnie ciekawi czy mam ram walnięty czy kartę graficzną i dlatego mi tyle ramu żre a może płyta główna (kiedyś zalała mi się delikatnie rok temu ale nie było problemów bo problemy są od 3 miesięcy)

ps. usówałem tydzień temu wszystkie partycję więc to wirus też nie jest

Nie rozumiem twojego problemu. Przecież to złom na dzisiejsze czasy. Do tego system XP który ledwo ciągnie na 512ram jednak jest jeden szkopuł.

Piszesz

by następnie napisać

Sam nie wiesz ile masz ramu.

Pamięć fizyczna to 512 a plik stronnicowania zajmuje 700 wiec nie dziw się że ledwo działa.

mam 512 ramu ale ten program tak dowala że pisze 700 ponad ramu na dzisiejsze czasy to złom ale ten laptop tylko do internetu służy mi i do radia bo to firmowy ale niestety przycina się tak na internecie że szok a np. myszką normalnie ruszam ale grafika strony się wczytuje tak długo że szok (nie to nie wina internetu bo na drugim kompie sprawdzałem internet śmiga elegancko) xp wcześniej śmigał mi lux nawet corel x4 jak w nim pracowałem nie przycinał się a teraz to tragedia