Laptop ok. 3500zł - CAD, grafika, multimedia

Witajcie  :slight_smile:

 

Poszukuję laptopa do pracy z wydajnym procesorem: programy CAD, mała obróbka grafiki, dużo neta  :slight_smile:

  • matryca matowa
  • 15,6"
  • grafika nie zintegrowana (ale grać raczej nie będę)
  • dysk SSD
  • system Win 7 (najlepiej)
  • min. 8GB RAMu
  • cena do 3,5 tys. zł

matryca nie musi być Full HD, raczej będzie podłączony zewnętrzny monitor jeszcze…

Panu grabarzowi już odpisywałem

 

Dell 5537 z i7 ulv + radeon 8850 + FHD + ssd

Wydajnościowo wystarczający. MAtryca z dużym obszarem roboczym. Podaje z win8 jako, że wychodzi 100 zł taniej niż win 7.

 

Po czym Pan Grabasz napisał

 

 

Na co mu odpisałem

 

Że lepij zainwestowaćw choćby Lenovo y510

 

Keler, dnia 17 Sie 2014 - 14:07, napisał: snapback.png

 

  • uargumentowałem, że Lenovo y510 ma mocniejszą kartę grafiki niżAcer  ( gt755 gddr5 vs gt750 ddr3)

http://www.x-kom.pl/p/184464-notebook-laptop-15-6-asus-r510ln-xo103v-8-i7-4500u-8gb-256750-7hp64x-gt840.html

Dysk SSD 256 + 750 na USB

@Keler 

 

Dzięki, że jeszcze wpisałeś tutaj swoją odp :slight_smile: Co do tego Lenovo, to jakoś mnie nie przekonuje, tym bardziej, że nie widzę go z matową matrycą, chociaż faktycznie grafa lepsza :) 

 

 

@pepo9

 

Całkiem fajny ten Asus, a powiesz coś o nim więcej? Jaka jakość wykonania?

Osobiście na nim nie pracowałem ale miałem okazję bawić się bardzo podobnym modelem.

Ogólnie to tak - jakość wykonania w asusach znacznie wg mnie poszła do przodu względem tego co było jakieś 5 lat temu.

Ten model co miałem w rękach (różnił się tylko tym że miał i5 i zwykły dysk) sprawił bardzo pozytywne wrażenie. Obudowa całkiem dobrze spasowana i przyjemna w dotyku. Jedynie co to Napęd DVD trochę marnej jakości tacka ale w większości laptopów tak jest więc mnie to nie dziwi

 

Biorąc pod uwagę parametry to spokojnie nawet pograsz w najnowsze produkcje.

Jedynie co to ja bym stawiał na Windows 8.1 ale tego modelu chyba niema z 8.

Ten asus to raczej model z niższych serii

Jakościowo dell  i Lenovo wypadają lepiej i miazdzacej przewadze w SERWISIE i baterii nie wspominając…

Acer tez bije go serwisem i złączem msata…

Siedzę w informatyce dosyć długo i z wszystkimi serwisami miałem już odczynienia.

 

Wszędzie jest tak zależy od problemu i podejścia ludzi.

 

A baterie to zależy od użytkowania i tyle…

 

A co do Asusa - rzeczywiście nie jest to żadna super seria ale myślę że w 99% spełni swoje zadanie.

1 linijka ? Co to ma do rzeczy

2 linijka Jaki sens ma to zdanie w kontekście tego co pisałem.?

  1. Nie dokładnie nie…  rób na obu to samo to Dell Zmasakruje Asusa ponad 2 krotnie lepszymi przebiegami…

4…