Laptop omen czy warto dać za niego 3 tys. zł

Słaba ta strona nawet widać po komentarzach np na moim configu powinienem mieć bottlenecka na poziomie 40% co za bzdura

a tym czasem śmiga fajnie… https://www.youtube.com/watch?v=eWMdhFTmljw

Z takimi stronami zawsze jest ten problem, że dane są uśrednione. Do takiego Tomb Raider bez mocnego procka nie podchodź, ale już np. Metro potrzebuje mocniejszej karty graficznej…

haha i ten tool tip niszczy system

Czaisz zalecane jest 64GB ram do rtx 2070 super :smiley:
jakaś gówniana strona na pokaz dla plebsu nie warta uwagi// tylko ludzi w błąd wprowadza.

To jest tylko zalecane minimum, jeśli planujesz uruchamiać jednocześnie kilka programów to powinieneś rozważyć dodanie większej ilości pamięci :wink:

Ha to temu ludzie 6-7 lat temu na mnie krzywo patrzyli jak mówiłem że mam i7 3820 i zmieniam wkrótce na 4930k i 32gb ram… już wtedy to było za mało xD

Strona jak strona - nie wyrocznia tylko szybkie szacowanie.
A jaką masz konfigurację, że pokazuje 40% bottlenecka (zakładam, że GPU to RTX 2070)?
Taką czy taką? Żadna z nich w FHD nie ma tak absurdalnie wysokiego “wąskiego gardła”.
No i tak jak padło wcześniej - zależy jakie zastosowania (vide Metro i RTX). Fragment disclaimera:

This result is based on average CPU and GPU usage from different programs and games. It changes based on operating system, background processes activity and targeted applications. This result is not universal and changes based on differences in hardware and software enviroments.