Laptop + osobny monitor

Padla grafa w jednej grze, ale po wlaczeniu monitora automatycznie wskoczyl obraz. Wszystko jest ok, jade juz na zew. monitorze tylko jest w nim słaba jakość. :frowning: Wszystko tak lekko rozmazane :frowning:

I lekko takie ściśniete :frowning:

Juz poprawiłem, nie jest nic rozmazane i jest super, ale rozdzielczosc sie zmienila i jest takie duze wszystko :frowning:

wejdź w opcję zewnętrznego monitora i ustaw wyższą rozdzielczość, na drugi raz nie kupuj taniego szrotu zwanego medionem…

Jest ustawiona największa rozdzielczość. :frowning:

I monitor jest lekko przesuniety w prawo, ucina mi w polowie przycisk X do zamykania okien :<

W koncu udalo mi sie podlaczyc telewizor pod Laptopa !!

Proszę o pomoc, gdy próbuje wyłączyć LCD w laptopie to na TV pokazuje mi sie “Input not supported”. :frowning:

@edit:

Więc chyba musze mieć cały czas włączony monitor w laptopie (?). :frowning: Oto zdjęcie jak wygłada na telewizorze:

http://i35.tinypic.com/141kqas.jpg

Jak wyłączam monitor laptopa w sterownikach to poprawia się grafika i przestaje być niewyraźny obraz w monitorze. W telewizorze będzie pewnie tak samo, ale nie mogę wyłączyć monitora laptopa gdy jest TV podlaczony. :(. :frowning:

Ustaw w karcie laptopa na oba ekrany identyczną rozdzielczośc,taką jak ma TV i sprawdź.

Tyle że TV i Monitor laptopa zlewa się w całość nie wiem dlaczego.

tzn. Wyłącze lcd laptopa to wyłączy się także TV. Ustawie rozdzielczość monitorowi LCD to taka sama wskakuje na TV. I muszę mieć dwa takie same. W ogóle jest jedno ustawienie na 2 monitory, bo drugiego ustawienia nie ma czyli jakby był 1 monitor podłączony.

Jak podłacze monitor od komputera, to są dwa osobne ustawienia dla dwoch monitorow.

Słuchaj.Po pierwsze nie pisz o swoim problemie na dwóch tematach bo mozna zgłupieć.

Po drugie.Kiedy klonujesz obraz to nie robisz nic innego jak tylko kopię obrazu laptopa na ekranie TV lub monitora.

I korzystasz z JEDNEGO ekranu.A zeby obraz na tv był dobry to musisz mieć na laptopie ustawioną jego rozdzielczość(TV).Co do wyłączania.Nie wiem czym wyłączasz ekran laptopa.U mnie jest to kombinacja dwóch klawiszy i klikając na nie wyłączam całość,klikając ponownie,laptop itd.

Jak chcesz mieć różne rozdzielczości to pozostaje tryb rozszerzony,ale to juz miałeś.W tym trybie pulpit robi sie bardzo szeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeroki .

Wybaczcie, że znów odświeżam, ale podłączyłem plazme pod laptopa i tam mam trochę “niewyraźne” napisy itp. itd. jak to poprawić? :confused: Głównie to napisy, bolą oczy od czytania. :confused:

jeśli masz prawidłowo ustawiona rozdzielczość ekranu to pozostaje tylko konfigurowanie programu odtwarzajacego,ewentualnie karty graficznej lub kodeków.Ostrość,kontrast,wielkość napisów.napisy z obwódką itp