Laptop plus szybki dysk

Czołem.
 Rodzice zlecili mi wyszukanie sprzętu w budżecie 1700. Normalnie kupiłbym poleasingowy high-end, ale uparli się na nowy sprzęt… Laptopów nie lubię i nie śledzę rynku, więc liczę na sugestie.

Wymagania co do sprzętu: 

  1. Sprzęt na wieki (ja to rozumiem jako w miarę nowe i3/i5 z 4GB ram i możliwością rozbudowy)

  2. Matryca >=15" matowa 

To co ja mogę dodać:

  1. Kamerka znośnej jakości 

  2. Slot M2 lub SSD zamiast CD plus przejściówka USB na CD

  3. Rozdzielczość matrycy jest drugorzędna - korzystają głównie z allegro, skype, serwisów z newsami itp.

  4. Fajnie byłoby gdyby HDD talerzowy był spory

  5. HDMI z transmisją audio również mile widziane

  6. Dwa mini-jacki na słuchawki i mic, nie złącze combo.

 

Budżet 1700 zł odnosi się do lapka plus SSD/M2. OS niewymagany. Druga karta graficzna raczej zbędna. Do nagięcia o max 100 zł (moje koszty :frowning: ).

 

//edit: morele.net czy inny sklep z punktem odbioru w Wawie mile widziane.

Hej, mimo wszystko polecam zakupy internetowe u zaufanych partnerów - 14 dni na zwrot gdyby coś było nie tak…

Te modele na dzień dzisiejszy wchodzą w grę:

http://allegro.pl/laptop-lenovo-ideapad-100-i5-5200u-4gb-1tb-15-6-i6371532709.html

http://allegro.pl/laptop-lenovo-b50-80-i3-4gb-ssd-r5-win10-zestaw-i6386498637.html

 

POSZUKAJ SPRZĘTU UŻYWANEGO Z GWARANCJĄ BO W TEJ CENIE TROCHĘ SZKODA KASY (jakość słabsza niż w lapkach z 2008/09, a wydajność porównywalna - zresztą ma być do netu, to o czym mowa… wystarczą starsze egzemplarze)

 

Moim seniorom spokojnie styka Acer 5570z, ale przydałby się SSD.

Lenovo kiepskie wykonanie w tej cenie.

Z matem dość ciężko coś wybrać ale dostaniesz np. Dell’a Vostro 3558/3559 - seria biznesowa z 3-letnią gwarancją NBD już dość solidne sprzęty w niższym budżecie - rozbudowa o SSD w HDD CADDY SATA zamiast napędu.

 

Ewentualnie Asus R556LJ także niezły sprzęt z matową matrycą, są różne konfiguracje w zależności od budżetu tutaj coś między i3ulv/i5ulv jak dorzucisz.

Ja to wiem, Ty to wiesz… przetłumacz to moim rodzicom. Zapłacę.

Najlepiej pewnie będzie poaptrzeć na allegro w sklepach jak sferis karn ogit możesz sobie wyfiltrować swoje wymagania i zobaczysz jakie ceny :slight_smile: w takich większyych sklepach wszystkich będziesz mial możliwość odbioru w Warszawie